18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Znana fotografka opublikowała odważne, rozbierane zdjęcie aktorki "Klanu". Fani: Majstersztyk

W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Anna Powierza pozuje nago. Kadr to część większej sesji zdjęciowej, która kiedyś pojawiła się w "Playboyu". Fotografia urzekła fanów.

Anna Powierza szerszej publiczności znana jest dzięki roli Czesi w serialu "Klan" czy serialowi "Spółka rodzinna", który emitowany był na antenie TVP w latach 90. Aktorka ma też na koncie klika epizodów w takich głośnych produkcjach, jak: "Panna z mokrą głową", "Awantura o Basię", "Złoto dezerterów" czy "Dzień świra". Gwiazda przed laty pojawiła się też w erotycznych sesjach zdjęciowych do takich magazynów, jak "CKM" czy "Playboy". Fotografię z tego drugiego przypomniała teraz na swoim Instagramie fotografka Marlena Bielińska. 

Pamiętacie Yasmine Bleeth? Była gwiazdą 'Słonecznego patrolu'. Jak wygląda po latach?Pamiętacie Yasmine Bleeth? Była gwiazdą "Słonecznego patrolu". Jak wygląda po latach?

Anna Powierza nago 

Anna Powierza sama chętnie udostępnia na swoim Instagramie odważne zdjęcia, na których chwali się swoim ciałem. Na swoim koncie ma też profesjonalne rozbierane sesje zdjęciowe. Czesia z "Klanu" wystąpiła na okładce magazynu dla dorosłych "CKM" w 2005 roku. Dla "Playboya" pozowała dwukrotnie. Pierwszy raz w 2001 roku, kiedy miała 23 lata, a później w 2006 roku. Teraz zdjęcie z tej pierwszej sesji przypomniała znana fotografka, Marlena Bielińska, która pracuje z gwiazdami. Bielińska opatrzyła zdjęcie jedynie lakonicznym podpisem:

Mood...

Uwagę zwracają też hasztagi: 

#retro #moodfortoday #annapowierza for Playboy #blackandwhite #polaroid #sensuality - czytamy. 
 

Anna PowierzaAnna Powierza opowiada o swojej miłości. "Jestem zakochana do utraty tchu"

Fani komentują

Mimo że Anna Powierza została oznaczona na zdjęciu, to nie odniosła się do niego i w żaden sposób nie odpowiedziała fotografce. Zainteresowaniem wykazali się za to internauci, którzy podziwiali kadr i bijącą z niego sensualność. 

Piękne. 
Majstersztyk. 
Jaka ona śliczna - pisali. 

A jak wam podoba się odważne zdjęcie aktorki?

Więcej o: