Karolina Ferenstein-Kraśko pozuje w skąpym stroju kąpielowym, jej mąż komentuje "z pieprzykiem". "Tak właśnie powinno być"

Karolina Ferenstein-Kraśko dodała zdjęcia na Instagramie, na których pokazała, jak morsuje. Jej mąż, Piotr Kraśko, nawiązał do opisu i wyraził, co myśli, gdy patrzy na te ujęcia.

W tym sezonie bardzo modne stało się morsowanie. Do tej aktywności chętnie dołączyły nasze gwiazdy, w tym m.in. Edyta Herbuś czy Sonia Bohosiewicz. Kąpiele w lodowatej wodzie pokochała także Karolina Ferenstein-Kraśko. Żona Piotra Kraśki zapewnia, że nie uległa modzie akurat teraz, lecz od lat w ten sposób hartuje ciało. Na dowód wrzuciła na Instagram zdjęcia.

Karolina Ferenstein-Kraśko morsuje

Ferenstein-Kraśko na zdjęciach pozuje w skąpym stroju kąpielowym, z wycięciem na plecach. Do tego ma czapkę i zimowe buty.

Dzień dobry. Sięgając chmur dosłownie - nie w przenośni. Takie poranki kocham najbardziej! Joga przed wskoczeniem do zimnego jeziora oczyszcza ciało i umysł, a endorfiny lepsze niż na Zanzibarze - zwróciła się do obserwatorów.
 

Okazuje się, że fotki pochodzą sprzed dwóch lat:

Oto niezbity dowód, że nie ulegam chwilowym modom, idę swoją drogą i kocham morsowanie od bardzo bardzo dawna. Tego dnia o tej godzinie #foto2019 #mazurskakrioterapia #PowitanieSłońca - dodała.
Zobacz wideo Joanna Moro jako pierwsza gwiazda promowała morsowanie

Internauci zostawili wiele miłych słów, głównie komplementując świetną figurę Karoliny Ferenstein-Kraśko.

Moje pierwsze słowa: Jeju, jaka figura.
Zdjęcia piękne i pani również.
Szaleństwo! Takie nogi! - komplementują.

O komentarz pokusił się także jej mąż, czyli Piotr Kraśko. Nie ukrywał, że patrząc na zdjęcia żony, ma nieco kosmate myśli:

Tak kochanie... Właśnie z modlitwą kojarzą mi się te zdjęcia, gdy na nie patrzę - napisał.

Jego słowa wywołały poruszenie wśród innych użytkowników Instagrama. Podoba im się relacja małżonków i stwierdzili, że "tak właśnie powinno być".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.