Barbara Kurdej-Szatan gotowa na Walentynki. Pozuje w bieliźnie, a obok niej stoi mąż. Rafał Szatan też już gotowy

Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła odważne zdjęcie na Instagramie. Pozuje w bieliźnie, a jej mąż ma na sobie rozpiętą satynową koszulę.

Barbara Kurdej-Szatan promienieje po ciąży. Aktorka pod koniec września urodziła drugie dziecko, syna Henryka. Chłopiec stał się gwiazdą na Instagramie mamy, która pokazuje jego wizerunek, dzięki czemu możemy zobaczy, jak wygląda. Kurdej-Szatan szybko wróciła do formy, a wręcz można powiedzieć, że od porodu wygląda kwitnąco.

Sandra Kubicka ostro o swojej sylwetce: 'Zapuściłam się'. Zdradziła, jak wraca do formySandra Kubicka ostro o swojej sylwetce: "Zapuściłam się". Zdradziła, jak wraca do formy

Barbara Kurdej-Szatan w bieliźnie

Aktorka dodała teraz na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w czerwonym szlafroku, który odsłonił bieliznę - biustonosz w tym samym kolorze z czarnym obszyciem. Obok niej znalazł się Rafał Szatan, który także pokazał w nieco innym wydaniu. Ma na sobie czarną koszulę z rozpiętymi guzikami, która wyeksponowała jego tors. Jednak stylizacje małżonków nie są przypadkowe. Gwiazda ogłosiła przy okazji konkurs, w którym można wygrać zestawy bielizny.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym roku została mamą
Lubię, gdy jesteśmy tylko we dwoje. My już gotowi na Walentynki, a wy? Zmysłowa bielizna zdecydowanie doda im koloru. I mam dla Was konkurs! (...) Kochajmy się! - zwróciła się do internautów.
 

Wśród odpowiedzi na pytanie konkursowe, znalazły się także miłe słowa skierowane pod adresem małżonków:

I te wasze głębokie spojrzenia.
Seksowna z was para i jaka piękna.
Jesteś kwintesencją kobiecości - zachwycają się niektórzy.

Kaja Paschalska, Andrzej Piaseczny, Majka JeżowskaTVP trąbi o zwolennikach zabijania, ale kolejne gwiazdy Kurskiego wyłamują się

Jak Kurdej-Szatan dba o siebie? Aktorka w wywiadach podkreślała, że uwielbia ruch, stara się regularnie ćwiczyć. Wiadomo, że podczas ciąży i po narodzinach Henryka nieco się to zmieniło. Oprócz tego, ze względu na chorobę uważa na to, co je. Unika pszenicy, cukru i nabiału, pije zioła.

Więcej o: