Małgorzata Rozenek onieśmiela fanów, prezentując pupę. Na prawym pośladku piaszczysty ślad po... klapsie. "Chyba bolało"

Małgorzata Rozenek urlopuje się w Meksyku i niemalże każdym publikowanym zdjęciem wzbudza sensację. Tym razem główne skrzypce grają jej pośladki.

Małgorzata Rozenek pokochała Meksyk. Od kilkunastu dni relacjonuje rodzinny wyjazd i zachwyca internautów kolejnymi zdjęciami w kostiumach kąpielowych. Po urodzeniu trzeciego dziecka, gwiazda bardzo chciała wrócić do sylwetki sprzed ciąży. W niedzielę zaprezentowała wyćwiczoną pupę. Na prawym pośladu odbita dłoń Radosława Majdana.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek zafascynowała się jogą

Małgorzata Rozenek onieśmiela fanów, prezentując pupę. Na prawym pośladku piaszczysty ślad po... klapsie

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek pojawił się kolejny post. Tym razem odziana w czerwony kostium "Perfekcyjna" chwali się pośladkami. Uwagę przyciąga oczywiście piaszczysty ślad, jaki pozostawił na jej prawym pośladku Radosław.

Piątka! #ręcektóreleczą #ladyinred - ekscytowała się gwiazda.
 

Nie jesteśmy zaskoczeni, że tak wiele osób komentowało post Małgorzaty. Zdecydowana większość chwaliła jej figurę i żartowała z klapsa.

Po trzech ciążach po czterdziestce wygląda Pani jak milion dolarów. Szacun.
Piękna figura.
Pupcia Majdana.
Ta ręka niejedną bramkę obroniła. Chyba bolało.

Pojawiły się też pojedyncze uszczypliwe komentarzy. Niektórzy internauci dali Rozenek do zrozumienia, że przekroczyła granicę dobrego smaku.

Masakra.

Znając Małgorzatę, raczej nie przejmie się nieprzyjemnymi uwagami. Poza tym musi być teraz bardzo dowartościowana, ponieważ niektórzy nazwali ją boginią.

Warto dodać, że gwiazda przeszła metamorfozę pod okiem specjalistów w swoim programie "Rozenek cudnie chudnie". Oprócz ćwiczeń i diety korzystała także z zabiegów - na przykład ondy brzucha, za którą jednorazowo musiała zapłacić ok. 1000 złotych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.