"Magia nagości". Kontrowersyjne show już w Polsce. Ruszyły castingi. "Zapraszamy wszystkich. Jesteśmy otwarci na różnorodność"

Widzowie doczekali się polskiej wersji programu budzącego ogromne emocje i kontrowersje - "Naked Attraction". Produkcja "Magii nagości" właśnie rozpoczęła castingi. Emisja odbywać się będzie na Zoom TV.

Doczekaliśmy się polskiej wersji kontrowersyjnego programu "Naked Attraction". Produkcją zajęła się telewizja Zoom TV. O czym jest show, które nazywać się będzie "Magia nagości. Polska"?

Zobacz wideo Jakie stawki na Instagramie ma Sandra Kubicka? "Nie reklamuję wszystkiego"

O czym jest program "Magia nagości. Polska"?

Kontrowersyjne show to swego rodzaju eksperyment społeczny, który polega na tym, że uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę tylko na podstawie wyglądu ich nagich ciał. Formuła programu ma udowodnić, czy w wyborze partnera liczy się tylko wizerunek fizyczny. Program jest swego rodzaju przeciwieństwem programu "Love is blind", który zakładał, że można zakochać się w osobie, nie wiedząc, jak wygląda.

Jak udało się ustalić portalowi Wirtulanemedia.pl, polską wersją zajmie się stacja Zoom TV, a pierwsze odcinki widzowie zobaczą już wiosną. Jest to jedna z najdroższych produkcji tej telewizji.

Zdecydowaliśmy się na produkcję polskiej edycji „Magii nagości”, ponieważ program ten w nieszablonowy sposób przełamuje tabu dotyczące nagości i ludzkiego ciała. Widzowie Zoom TV bardzo chętnie oglądają jego zagraniczne wersje, program cieszy się dużą popularnością również w innych krajach europejskich. Do udziału w castingu zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy nie wstydzą się pokazywać swojego ciała. Jesteśmy otwarci na różnorodność - komentuje dyrektor programowy Zoom TV Rafał Freyer w rozmowie z portalem.

Warto dodać, że program "Magia nagości. Polska" będzie przeznaczony tylko dla widzów dorosłych. Zostanie wyprodukowanych dwanaście 45-minutowych odcinków, a castingi już trwają. 

 
Więcej o: