Maffashion pięć miesięcy temu urodziła dziecko, teraz eksponuje brzuch. "Super forma! Wow"

Maffashion dodała zdjęcie, na którym odsłania brzuch. Forma, w jakiej jest kilka miesięcy po porodzie, wzbudza podziw.

Maffashion w połowie września po raz pierwszy została mamą. Na świecie pojawił się jej syn Bastian, którego ojcem jest aktor Sebastian Fabijański. Blogerka wiadomość o ciąży długo utrzymywała w tajemnicy, jednak przed porodem podzieliła się z fanami radosną nowiną. Na Instagramie chętnie pokazywała, jak zmieniło się jej ciało. Nie udawała, że szybko wróciła do formy, a jej brzuch jest idealnie płaski. Teraz jednak, pięć miesięcy po narodzinach syna, zaprezentowała umięśnioną sylwetkę.

Zobacz wideo Maff uwielbia być mamą

Maffashion wróciła do formy

Blogerka dodała na Instagramie zdjęcie, na którym eksponuje brzuch. Możemy zobaczyć, że jest mocno wyćwiczony, a mięśnie są podkreślone. Dodatkowo odznacza się spore wcięcie w talii.

Za chwilę piąty miesiąc - napisała.
 

Internauci są zachwyceni tym, jak się teraz prezentuje. Zostawili wiele miłych słów pod jej adresem:

Super forma! Wow.
Petarda jak w każdej odsłonie. Jak ty to robisz?!
Co za figura. Nigdy nie powiedziałbym, że byłaś w ciąży - komplementują.

Maffashion Julia KuczyńskaMaffashion zdradza, jak planuje o siebie zadbać w najbliższym czasie: Jakieś zabiegi ujędrniające

Dopytują też, jak Maffashion tego dokonała. Jak na razie nie odniosła się do tego, ale w wywiadach podkreślała, że od zawsze prowadziła aktywny tryb życia. Uwielbia sport, szczególnie taniec. Oprócz tego ciągle jest "w biegu". Stara się prowadzić zdrową dietę, pozbawioną niezdrowych produktów. Je dużo warzyw, ryżu oraz orzechów. Uwielbia soki, głównie marchewkowy. Ograniczyła makarony oraz pieczywo. Maff nie głodzi się, ale też nie napycha. Nie ukrywa jednak, że szczupłą sylwetkę zawdzięcza też genom.

MaffashionMaffashion tłumaczy się z zabiegu powiększania ust. "Byłam nieodpowiedzialna"

Blogerka w ciąży przytyła 15 kilogramów i choć już wygląda świetnie, to uważa, że jeszcze musi nieco schudnąć.

Więcej o: