"Rolnik szuka żony". Paweł wrzucił niekorzystne zdjęcie Marty: Mówią, że jestem wredny. Zabrała głos

"Rolnik szuka żony" połączył wiele par. Jedną z najszczęśliwszych stworzyli Paweł i Marta, którzy poznali się w ostatniej edycji. Teraz jednak niektórzy zarzucili mu, że zachował się wrednie wobec ukochanej. Ona odniosła się do tego.

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" była w pełni szczęśliwa tylko dla jednego z uczestników. Paweł praktycznie już od samego początku zainteresował się Martą. Choć przez jeden niezbyt udany żart mógł ją stracić, to udało im się uratować relację. Porozmawiali szczerze, a on podziękował wtedy innym zaproszonym kandydatkom i skupił się na niej. Do tej pory są razem, a co więcej, już niedługo zobaczymy ich w nowym programie.

Marta i Paweł 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wezmą udział w innym programie? Zaczęli już treningi

"Rolnik szuka żony". Paweł zachował się nie w porządku wobec Marty?

Teraz jednak niektórzy ocenili, że Paweł jest wredny i źle zachował się w stosunku do Marty. Wszystko przez to, że na InstaStories opublikował jej niepozowane zdjęcie. Jego ukochana je kisiel i jest w trakcie włożenia łyżeczki z produktem do ust, który nieco spływa jej po brodzie. Rolnik przygotował dla fanów ankietę:

Lubicie kisiel? - zapytał ich i udostępnił opcję głosowania. - Marta uwielbia - dodał.

Paweł z 'Rolnik szuka żony' dodał naturalne zdjęcie MartyPaweł z 'Rolnik szuka żony' dodał naturalne zdjęcie Marty Screen z Instagram.com/ pawelfarmer

Sądząc po jego kolejnym nagraniu, otrzymał wiele wiadomości, w których internauci zarzucili mu, że zachował się nie w porządku do swojej partnerki. Odniósł się do tych teorii:

Mówią że jestem wredny, że wstawiłem takie zdjęcie - podsumował.

Wtedy głos zabrała Marta, która wytłumaczyła, że nie ma problemu z takimi ujęciami:

Mam dystans do siebie jak stąd do kosmosu i mnie samą to bawi - skomentowała.
Zobacz wideo

Jak widać nie wszyscy marzą o tym, by mieć idealne zdjęcia w mediach społecznościowych. Marta należy do dość wąskiej grupy osób, które chcą pokazywać, jak wyglądają naprawdę i nie przejmują się, gdy ktoś pokaże ich w mniej doskonałym świetle.

Marta i Paweł 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Marta pokazała filmik z wakacji. Wracała wtedy z Pawłem z wesela