Natalia Siwiec zapewnia o szczęściu w małżeństwie. Internauci jej nie wierzą. "Czasem mi Cię żal". Odpowiedziała

Natalia Siwiec dołączyła do grona gwiazd, które wyjechały z Polski na czas zimowego urlopu. Niestety w kąpielach słonecznych i długich spacerach po plaży przeszkadzają jej instagramowe komentarze internautów. Siwiec odpowiada wszak na te kąśliwe, dotyczące jej małżeństwa.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski poznali się w 2002 roku na imprezie po wyborach Miss Bałtyku. 10 lat później para stanęła na ślubnym kobiercu w Las Vegas.

To był ślub niezaplanowany. Z jednej strony planowaliśmy przez jeden cały dzień. W czwartek zaplanowaliśmy nasz wylot do Vegas, tak sobie siedzę i mówię: "Mariusz, przecież zawsze moim marzeniem, jak byłam małą dziewczynką, było wzięcie ślubu w Vegas". - powiedziała Siwiec w rozmowie z Janachowską. 

Jednocześnie celebrytka przyznała, że nie myśli o ślubie w Polsce, który zalegalizowałby ich związek. Wszak śluby w Las Vegas nie są ważne w świetle polskiego prawa. 

Natalia Siwiec, Mariusz RaduszewskiNatalia Siwiec nie jest mężatką. Wzięła ślub w Las Vegas, który nie jest ważny w Polsce

Siwiec i Raduszewski w 2017 roku doczekali się pociechy. Na świat przyszła ich córka Mia. I choć we troję wyglądają na szczęśliwą rodzinę, to internauci mają inne zdanie na ten temat. Pod jednym z ostatnich postów na Instagramie Siwiec starała się odpierać zarzuty swoich obserwatorów. 

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Natalia Siwiec nieszczęśliwa w małżeństwie?

Natalia Siwiec wraz z Mariuszem Raduszewskim i córką Mią wypoczywają w meksykańskim Tulum. Celebrytka nie wyłączyła jednak na ten czas telefonu. Wprost przeciwnie. Raczy internautów zdjęciami w bikini, chwali się pięknymi widokami. Odpowiada też na komentarze fanów. A niektóre z nich są złośliwe. Wystarczy spojrzeć na jedno z ostatnich zdjęć, na którym modelka całuje ukochanego. We wpisie zachwycona Siwiec napisała:

Życzę wam wszystkim takiej miłości. 
 

Internauci atakują 

Niektórzy z internautów zachwycali się kadrem. Inni przeciwnie, wytykając Natalii, że nie wygląda na szczęśliwą. 

A ja nie wierzę do końca w tę miłość i czasem mi Cię żal Natalko. (...) Twój mąż nie wzbudza zaufania, źle mu z oczu patrzy, a Ty jesteś mam przeczucie wrażliwą istotą - pisała jedna z internautek. 

Na odpowiedź Siwiec nie musiała długo czekać. 

Nie o to chodzi, byś ty w coś wierzyła. Najważniejsze to, co my czujemy. Dla ciebie nie musi wzbudzać zaufania, ale najważniejsze jest to, że ja mogę mu ufać i na nim polegać już przez 16 lat i jest jedyną osobą, która mnie nigdy nie zawiodła. Dlatego, życzę ci takiej osoby - skomentowała celebrytka. 

Podobnych ataków było jednak więcej. 

Jejku jaki fałsz. Mariusz założył złote skrzydła i chodzi jak paw - pisała kolejna fanka. 

Siwiec odparowała:

Twoje traumy i żale radzę przepracować u psychiatry. Wylewanie ich w internecie nie pomoże ci za bardzo. No może tylko na chwile - czytamy. 

A wy wierzycie, że Natalia i Mariusz są szczęśliwi? 

Więcej o: