Tomasz Wolny nie ukrywa radości z powodu ciąży Idy Nowakowskiej: Zdjęcie, na którym biją... CZTERY serca. "Piękna przyjaźń"

Tomasz Wolny dodał zdjęcie, na którym pozuje z Idą Nowakowską. Prezenter ponownie gratuluje koleżance z pracy tego, że zostanie mamą.

We wtorek widzowie "Pytania na śniadanie" byli świadkami niecodziennej sytuacji. Na wizji ogłoszono, że prowadząca Ida Nowakowska spodziewa się dziecka. Prezenterka nie ukrywała radości, choć wstrzymywała się z podzieleniem radosną nowiną kilka miesięcy. Osoby związane z show-biznesem gratulują przyszłej mamie, ale największą radość odczuwa jej kolega z pracy, Tomasz Wolny, z którym prowadzi program śniadaniowy w TVP2.

Ida NowakowskaWzruszona Ida Nowakowska bardzo przeżyła ogłoszenie ciąży na wizji. Nie obyło się bez łez

Tomasz Wolny gratuluje Idzie Nowakowskiej

Prezenter skomentował jej pierwsze, rodzinne zdjęcie, które dodała po ogłoszeniu, że spodziewa się dziecka:

Wciąż mi serducho kołacze z radości... Takich emocji jeszcze na wizji nie przeżywałem. Mamo, Tato... Gratulacje #ChwałaPanu - napisał.

Oprócz tego dodał też post na swoim profilu na Instagramie. Pozuje na nim z Idą, towarzyszy im pies:

Zdjęcie, na którym biją... CZTERY serca. Gratulacje @idavictoria & Jack. Będziecie cudownymi Rodzicami! Tego jeszcze u nas w @pytanienasniadanie nie było! #idamamą #ogień #pełenwzrusz #stanbłogosławiony #brawoWY #jestnaswięcej
 

W komentarzach posypało się także wiele miłych słów od fanów Idy Nowakowskiej. Gratulują oraz nie ukrywają swojego poruszenia. Wielu jest pod wrażeniem więzi, jaka łączy tę parę prowadzących.

Wzruszył mnie ten opis. Kiedyś z niecierpliwością czekałam na ten program, ale ostatnio nie oglądam telewizji w szczególności TVP, jednakże kocham takich ludzi. Piękni! Piękna przyjaźń.
Dzisiejsza wiadomość to ogromna radość i wzruszenie również dla widzów. Wszyscy niesamowicie się cieszymy.
Gratulacje dla pani Idy i jej męża. Zdrowia dla niej i maleństwa. Aż się łza zakręciła z radości, jak było widać na ekranie waszą radość w studiu. Pozdrawiam - piszą.
Zobacz wideo Mąż Idy Nowakowskiej mieszka w Stanach

Niektórzy dalej są zaskoczeni tym, że przez sześć miesięcy nikt niczego nie zauważył, a Idzie udało się zachować w tajemnicy, że spodziewa się dziecka.

Więcej o: