43-letni prezenter zostanie ojcem! Radosną nowiną podzielił się na Instagramie. Gratulacje złożyła plejada gwiazd

Krzysztof Jankowski zostanie ojcem. Wieści o stanie błogosławionym swojej partnerki ogłosił na Instagramie.

Krzysztof Jankowski szerszej publiczności znany jest pod pseudonimem "Jankes". W dni powszednie jego audycja "Ranne ptaki" serwuje dawkę dobrej energii słuchaczom radia Eska. Na scenie radiowej funkcjonuje od 25 lat i przez ten czas zgromadził wokół siebie sporą liczbę fanów. Jego profil na Instagramie śledzi 140 tysięcy osób.

Krzysztof "Jankes" Jankowski zostanie ojcem

W życiu 43-letniego dziennikarza szykują się spore zmiany. W środę 20 stycznia Krzysztof Jankowski za pośrednictwem Instagrama ogłosił, że jego partnerka jest w ciąży:

W swoim życiu sporo mówię, ale tak ważnej sprawy jeszcze nie ogłaszałem! ZOSTANĘ TATĄ i rozczula mnie to absolutnie #justthethreeofus + #jimmy - napisał.

Dziennikarz i jego partnerka ogłosili powiększenie rodziny romantycznym zdjęciem własnych cieni. Na fotce widzimy wyraźnie zaokrąglony brzuszek kobiety, którą Jankes czule całuje w usta i wręcza jej różę.

Monika Mrozowska dzieckoMonika Mrozowska urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka

W komentarzach pojawiły się gratulacje od gwiazd:

Aaaa! Czad! Gratulacje - napisała Margaret.
Kocham Was - czytamy w komentarzu zamieszczonym przez Natalię Szroeder.
Nas też to rozczula! Kochamy Was mocno - dorzuciła Lara Gessler.

Gratulacje przekazała także Roksana Węgiel, Paulina Krupińska, Maffashion, Adam Zdrójkowski, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Jędrzejczyk, Marcin Gortat, Wiktoria Gąsiewska, Joanna Koroniewska, Marta Manowska, Daria Zawiałow, Anna Skura, Andrzej Wrona, Zosia Ślotała, Rafał Maserak, Renata Kaczoruk, Mrozu i Grzegorz Hyży.

Redakcja Plotka przyłącza się do gratulacji.

 
Więcej o: