Magda Narożna wraca wspomnieniami do miłych chwil spędzonych z córką. Dodała poruszający wpis: Wysyłam Wam trochę ciepła

Magda Narożna kilka dni temu poinformowała fanów, że przeżywa trudne chwile związane ze stratą bliskiej osoby. Otrzymała wówczas ogrom wsparcia. Teraz chce się nim dzielić.

Magda Narożna w piątek opublikowała szczery wpis na Instagramie, w którym wyznała, że doświadczyła tragedii. Rozprawiała w nim o kruchości życia. Fani szybko zorientowali się, że wokalistka disco polo przeżyła stratę bliskiej osoby.

ZOBACZ TEŻ: Magdalena Narożna zwierza się z trosk. Ostatnie dni nie były dla niej łatwe. "Życie jest kruche i niesprawiedliwe" 

Wzruszającemu wpisowi towarzyszyła fotografia, na której obecny partner Magdy trzyma dłoń na jej brzuchu. Internauci wywnioskowali z tego gestu, że mogło dojść do poronienia. Narożna odniosła się do komentarzy w sieci.

CZYTAJ TEŻ: Magdalena Narożna poroniła? Piosenkarka zamieściła przygnębiający wpis, a później szczerze odpowiedziała na pytania fanów 

Magdalena Narożna wspomina wakacje z córką

W tym trudnym czasie wokalistka wspomina egzotyczne wakacje w gronie najbliższych. W poniedziałek na instagramowym profilu Magdaleny Narożnej pojawiła się urocza fotka z córką, na której pluskają się w basenie.

Na te mrozy wysyłam Wam trochę ciepła (Co prawda to wspomnienia), ale robi się cieplutko na serduszku. Miłego dnia - czytamy w poście.

Fani Magdy Narożnej żywo komentowali zamieszczony post. Pojawiło się mnóstwo miłych słów:

Pięknie wyglądacie
Też przesyłam Wam trochę ciepła
Przesyłam tysiąc buziaczków - czytamy.

Zobaczcie zdjęcie Magdy Narożnej z córką. Też od razu zatęskniliście za wakacjami i słoneczną pogodą?

POLECAMY: Magdalena Narożna z Pięknych i Młodych zapozowała w bieliźnie. Zdjęcie podzieliło fanów. "Trochę intymności zostaw dla siebie"