Joanna Opozda na rajskich wakacjach na Madagaskarze. Wygina się w skąpym bikini: Forma perfekcyjna

Joanna Opozda od jakiegoś czasu przebywa na Madagaskarze. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w bikini, a w komentarzach posypały się komplementy.

Pod koniec grudnia Joanna Opozda poinformowała swoich obserwatorów na Instagramie, że nie jest już z Antkiem Królikowskim. Życzyła mu, by w 2021 roku "poukładał swoje sprawy". Jak dowiedział się Plotek, przyczyną rozstania była poprzednia dziewczyna aktora, Kasia Dąbrowska, a raczej jego gorące uczucie do niej. Nasze źródło zdradziło, że spotykali się potajemnie od września, a Antek kilka dni przed wigilią poinformował Joannę, że odchodzi.

Joanna Opozda i Antek KrólikowskiWiemy, dlaczego Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się

Joanna Opozda w bikini na Madagaskarze

Aktorka we wpisie zapowiedziała, że znika z mediów społecznościowych. Jej nieobecność trwała dosłownie kilka dni. Joanna Opozda powróciła do aktywności i chętnie relacjonuje przebieg swoich wakacji. Aktualnie przebywa na Madagaskarze - czym wyłamała się z panującej mody na Zanzibar. Nie tylko dodaje zdjęcia pięknych widoków, lecz także chętnie umieszcza ujęcia, na których pozuje w bikini. Tak właśnie jest tym razem.

Michał Wiśniewski, Doda, Antoni KrólikowskiŁzy, kłótnie, zdrady i publiczne pranie brudów. Te pary rozstały się w atmosferze skandalu

Asia zaczynała karierę od modelingu i może pochwalić się świetną sylwetką. W komentarzach jej fani zostawili wiele miłych słów:

Forma perfekcyjna.
Asiu, pięknie wyglądasz.
Figura petarda - piszą.
 

Asia Opozda nie ukrywa, że "z natury jest strasznym leniem", jednak co jakiś czas podejmuje wyzwania i stara się regularnie ćwiczyć. Od 1 maja przez cały miesiąc zaliczała treningi w domu. Wtedy przyznała, że układała je sama, bo "najlepiej wie, jakie ćwiczenia jej służą". Głównie skupiła się na tabacie. Na swoim koncie ma także przygodę z boksem.

Zobacz wideo To była jedna z największych dram w 2020 roku

Stara się także prowadzić zdrową dietę, pije sporo soków.