Małgorzata Rozenek na spontanicznym zdjęciu z mężem i synem. Nie zadbała o pozę. "Nareszcie szczęśliwi, naturalni"

Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie rodzinnym zdjęciem. Internauci zwrócili uwagę, że wreszcie nie pozowali i wyszli naturalnie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają kilka świątecznych tradycji. Autorką jednej z nich jest mama prezenterki, która każdego roku wręcza zięciowi sweter. Nie inaczej było i teraz, a zdjęcia z przymiarek prezentu znalazły się na Instagramie.

Zobacz wideo Henio stał się gwiazdą Instagrama

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z Henrykiem

W tym roku mama Małgorzaty Rozenek dorzuciła jeszcze czapki dla Radosława i pozostałych członków rodziny. Swoją dostał także Henryk, który pojawił się na świecie w czerwcu.

Coroczna tradycja obdarowywania Radzia (przez moją mamę) swetrami świątecznymi w tym roku została wzbogacona o czapki. Wyglądamy jak wyglądamy, ale bawiliśmy się świetnie. Chociaż #georgiomajdani nie poczuł świątecznego klimatu. Radzio mówi: że teściowa samej sobie wysoko zawiesiła poprzeczkę. Co będzie w przyszłym roku? - podsumowała Rozenek.
 

Na zdjęciach, które dodała, są radośni i widać, że odpuścili sobie wyuczone pozy. Dawno nie widzieliśmy ich w takim wydaniu. Takie spontaniczne ujęcia bardzo przypadły do gustu internautom, którzy zostawili wiele miłych słów:

Nareszcie szczęśliwi, naturalni.
Miło oglądać Państwa szczęście. wszystkiego dobrego! Jesteście cudowni.
Cudne zdjęcia, takie pozytywne - piszą.

Wielu uważa, że ich uwagę najbardziej przyciąga Henryk, który skradł całe show. Faktycznie, na jednym ze zdjęć widać, że bardziej od tego, co się wokół niego dzieje, zainteresowany był pierniczkami, które leżały na stole. Pojawiały się także odpowiedzi na pytanie Małgorzaty Rozenek i propozycje, czym w przyszłym roku jej mama może ich obdarować. Wśród typów są świąteczne skarpety, ciepłe szaliki i piżamy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.