"Rolnik szuka żony". Agata ścięła włosy. W nowej fryzurze wygląda fantastycznie

Agata Rusak z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nową fryzurą. Była uczestniczka popularnego show w krótszych włosach prezentuje się fenomenalnie.

Agata Rusak wystąpiła w piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta pojawiła się w gospodarstwie Łukasza Sędrowskiego i skradła jego serce. Wszystko wskazywało na to, że Agata i Łukasz staną na ślubnym kobiercu, powiększając tym samo grono małżonków, których połączył program TVP (zaręczyli się w finałowym odcinku telewizyjnego show, jednak związek nie przetrwa próby czasu). Mimo że od piątej edycji formatu minęło już sporo czasu, to widzowie nie zapomnieli o Agacie. Kobieta jest aktywna w mediach społecznościowych i ma grono swoich wiernych fanów. To właśnie  tam uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" chwali się prywatnymi zdjęciami. Teraz zaprezentowała się w nowej fryzurze

Marta Manowska, Rolnik szuka żony"Rolnik szuka żony". Świąteczny odcinek już dzisiaj. O której godzinie? Kto się pojawi?

Zobacz wideo Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak wygląda plac budowy jej domu

Agata z "Rolnik szuka żony" w nowej fryzurze 

Agata już jakiś czas temu przeszła sporą metamorfozę. Zaczęła stawiać na mocniejsze makijaże, zrezygnowała z okularów. Postawiła też na odważniejsze stroje. 

Agata Rusak"Rolnik szuka żony". Agata przeszła niesamowitą metamorfozę

Teraz z kolei przeszedł czas na zmianę fryzury. Nie można powiedzieć, że uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" zaszalała. Metamorfoza tym razem nie jest spektakularna, niemniej wizyta u fryzjera zadziała na korzyść kobiety. Agata przed świętami skróciła włosy i postawiła na nową grzywkę.

 

Taka zmiana nie przeszła niezauważona. 

Agatko prześlicznie wyglądasz.
Znów obcięłaś włosy.
Sztos fryzura - pisali. 

A jak wam podoba się Agata w takim wydaniu? My jesteśmy zachwyceni. Kto wie, może ośmielona kolejnymi zmianami, zdecyduje się na odważniejsze działania i niebawem zobaczymy ją w wersji blond? 

ZOBACZ TEŻ: "Rolnik szuka żony". Agata zrobiła się na femme fatale. W komentarzu zaczepił ją mężczyzna poznany na weselu

Więcej o: