Lara Gessler odtworzyła ślubne zdjęcie z Piotrem Szelągiem. Tym razem dołączyła do nich Nena

Lara Gessler i Piotr Szeląg ślub wzięli na jesieni. Teraz pozują w Hiszpanii wraz z córką Neną. Internauci zachwyceni: "Piękni ludzie!".

Te święta Bożego Narodzenia zapiszą się w pamięci jako wyjątkowe przez pandemię. Większość ludzi postanowiła je spędzić w ograniczonym gronie we własnym domu ze względu na bezpieczeństwo, jednak niektóre gwiazdy podjęły ryzyko i zdecydowały się na wyjazd z kraju. Lara Gessler spędza obecnie święta w Hiszpanii, na Fuerteventurze, wraz z mężem Piotrem Szelągiem, córką Neną, Magdą Gessler oraz jej ukochanym, Waldemarem Kozerawskim. To tam Lara i Piotr zdecydowali się na rekreację swojego uroczego zdjęcia ślubnego - tym razem jednak w trzy osoby.

Magda Gessler, Lara Gessler, Maja Bohosiewicz, Olga FryczLara Gessler święta spędza w Hiszpanii, a Maja Bohosiewicz na Teneryfie. Te gwiazdy wolą Gwiazdkę w ciepłych krajach

Zobacz wideo
 

Lara Gessler powtórzyła swoje zdjęcie ślubne 

Lara Gessler i Piotr Szeląg ślub wzięli na jesieni tego roku. Cała ceremonia utrzymana była w tajemnicy, a fani dowiedzieli się o niej dopiero po kilku dniach za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Na zdjęciach ślubnych panna młoda ma na sobie kremowo-białą, prostą sukienkę, pan młody natomiast kremowy golf oraz spodnie o odcień ciemniejsze. Na te same ubrania zdecydowali się, gdy powtórzyli ujęcie w Hiszpanii. Tym razem towarzyszył im ktoś jeszcze - córka Nena, w biało-czerwonym stroju. Zdjęcie wstawiła Lara na swój Instagram. 

Po i przed - napisała w opisie.

Dodała także hasztagi takie jak #rodzina, #miłość i #mojabajka.

W komentarzach fani zachwycają się rodziną. Roi się od komplementów:

Piękni ludzie!
Piękni jesteście!
Lara, pięknie wyglądasz, macierzyństwo Ci bardzo służy - piszą użytkownicy serwisu Instagram.

Niektórzy zwrócili też uwagę na to, że Piotrowi musi być bardzo ciepło w golfie i spodniach. Trzeba przyznać, że rodzice małej Neny wpadli na bardzo oryginalny pomysł. Co o tym myślicie?

Lara Gessler, Magda GesslerLara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub. Magda Gessler nie była obecna na ceremonii?