Ewelina z "Warsaw Shore" zdjęła opatrunki i chwali się nową twarzą. Mówi też o bólu: Jakby wyciągali mi organy żywcem

Ewelina Kubiak z "Warsaw Shore" niedawno poddała się operacjom plastycznym twarzy. Teraz chwali się, jak wygląda po zdjęciu opatrunków.

Ewelina Kubiak, znana także jako Ewel0na, zyskała popularność dzięki show MTV "Warsaw Shore". Celebrytka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio zniknęła jednak na jakiś czas z Instagrama. Wszystko dlatego, że wyjechała do Turcji, by tam poddać się serii operacji plastycznych twarzy. Teraz instagramerka chwali się efektami pracy chirurga

Zobacz wideo Wielka metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore"

Ewelina z "Warsaw Shore" już po zdjęciu bandaży

Ewel0na nie kryje, że jej aparycja zmieniła się od czasu, kiedy zaczęła stawiać pierwsze kroki w show biznesie, a wszystko przez operacje plastyczne. W sierpniu tego roku celebrytka zdradziła, że powiększyła piersi, zdecydowała się na zabieg podniesienia pośladków i poddała się liposukcji. Na tym jednak nie koniec. Kubiak przyznała, że jej największym kompleksem było to, jak prezentuje się jej nos. W Turcji zafundowała sobie więc jego korektę, przy okazji chwaląc się innymi operacjami, które odmieniły jej oczy, brwi i usta.

Kiedy ostatnio Ewelina opowiadała o przebytych operacjach, jej twarz była bardzo opuchnięta i częściowo zakrywały ją opatrunki. Teraz Ewelina je zdjęła, chwaląc się metamorfozą. 

Ewel0na opowiada o rekonwalescencji

Na InsaStories celebrytka zdradziła, że czuje się już dobrze, zwłaszcza, że nie czuje już dyskomfortu, który powodowały dreny. 

Kochani, jestem już po zdjęciu bandaży. Mam jeszcze dużo opuchlizny, ale jestem bardzo szczęśliwa, bo wyciągnęli mi wszystkie dreny. Czułam się, jakby wyciągali mi wszystkie organy żywcem, ale najwyższe, że już jestem po, bo w końcu mogę chodzić i normalnie funkcjonować - opowiadała. 

A później śmiała się:

Ja dzisiaj idę na dyskotekę, która będzie w moim pokoju.

Myślicie, że to już ostatnie operacje plastyczne celerbytki? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA