Isis Gee kiedyś była związana z polskim show-biznesem, później zniknęła. Przeszła sporą metamorfozę i zmieniła branżę

Isis Gee ponad dekadę temu robiła karierę w polskim show-biznesie. Dziś mało kto o niej pamięta. Wokalistka przeszła ogromną zmianę.

Isis Gee pojawiła się w polskim show-biznesie nagle, w 2007 roku. Wydała wtedy swój pierwszy studyjny album "Hidden Treasure" i wzięła udział w szóstej edycji "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie partnerował jej Żora Korolyov, a wielu widzów zastanawiało się, kim właściwie jest amerykańsko-polska wokalistka, która walczy o kryształową kulę. Piosenkarka odpadła w dziewiątym odcinku, ale jej kariera nie skończyła się na TVN-owskim show. W 2008 roku reprezentowała Polskę na 53. Konkursie Piosenki Eurowizji w Belgradzie. W polskich preselekcjach pokonała między innymi Nataszę Urbańską. Isis Gee ostatecznie nie podbiła Europy swoją piosenką "For Life", a w finale konkursu zajęła przedostanie miejsce. W mediach często pojawiała się także w kontekście zabiegów medycyny estetycznej, z których często korzystała.

Tamara GeePamiętacie Isis Gee? Dzisiaj trudno ją rozpoznać

Zobacz wideo Gwiazdy, które powiększyły sobie usta. U niektórych zmiana jest widoczna na pierwszy rzut oka

Isis Gee wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" i na Eurowizji. Tak dziś wygląda

Eurowizyjna porażka sprawiła, że Isis Gee zniknęła z show-biznesu. Zrezygnowała także z egzotycznie brzmiącego pseudonimu i dziś funkcjonuje w sieci pod nazwą "Tamara Gee". Na jej instagramowym profilu, który śledzi jedynie 10 tysięcy internautów, przedstawia się jako piosenkarka, artystka, producentka, modelka i projektantka. Gee mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych i jest właścicielką oraz ambasadorką marki kosmetycznej "Nebu Milano".

 

Na swoim instagramowym profilu Isis Gee prezentuje głównie swoje wystawne życie i chwali się idealną figurą. 48-latka chętnie też prezentuje kosmetyki swojej firmy i uwiecznia zagraniczne wyjazdy.

 

Isis Gee w 2007 rokuPamiętacie Isis Gee? Dzisiaj wygląda zupełnie inaczej. Trudno w to uwierzyć, ale jej usta są jeszcze większe

Zobaczcie w naszej galerii, jak zmieniła się przez lata. Chcielibyście, żeby znów pojawiła się w show-biznesie?

Isis GeeIsis Gee Instagram.com/ tamara.gee.music