Agata Duda pozuje przy choince w Pałacu Prezydenckim. Tegoroczne ozdoby są wyjątkowe. Nie zabrakło dekoracji na zewnątrz

Na instagramowym profilu pierwszej damy pojawiło się zdjęcie, od którego bije świąteczny klimat. Ozdobiona przez Agatę Dudę choinka jest wyjątkowa. Dekoracje zostały wykonane przez artystów.

Agata Duda właśnie zaprezentowała na Instagramie choinkę, która stanęła w Pałacu Prezydenckim. Pierwsza dama osobiście zawiesiła na drzewku ozdoby wykonane przez artystów. Trzeba przyznać, że efekt robi wrażenie. 

Zobacz wideo Donald Trump czy Andrzej Duda? Odpowiada Karolina Pisarek

Oprócz choinki pojawiły się także ozdoby na zewnątrz. Efektem podzielił się na swoim instagramowym profilu Andrzej Duda. Postarali się?

Agata Duda ubrała choinkę w Pałacu Prezydenckim. Prezydent chwali się przystrojonym placem i balkonem

Na Instagramie pierwszej damy pojawiło się zdjęcie z choinką, na której zawisły wyjątkowe ozdoby. Jak czytamy w opisie, świąteczne dekoracje co roku przygotowują młodzi artyści.

Od lat w okresie bożonarodzeniowym Sień Wielką Pałacu Prezydenckiego zdobi choinka przystrajana każdorazowo przez innych młodych artystów. W tym roku ozdoby przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - czytamy w opisie zdjęcia Agaty Dudy.
 

Dekoracje przygotowane przez uczniów robią niemałe wrażenie, podobnie zresztą jak całkiem pokaźnych rozmiarów drzewko.

Kilka godzin wcześniej z kolei na instagramowym profilu Andrzeja Dudy pojawiło się zdjęcie obrazujące, w jaki sposób przyozdobiony został plac oraz balkon Pałacu Prezydenckiego. Nie zabrakło świątecznych światełek w ciepłym odcieniu. 

Biało, ładnie i urokliwie. Miłego popołudnia i wieczoru! - napisał pod najnowszym zdjęciem Andrzej Duda.
 

W komentarzach pojawiły się liczne komplementy dotyczące scenerii. Wygląda na to, że wraz z pierwszym śniegiem para prezydencka poczuła święta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.