Niezwykła KOMUNIKACJA 3D na Black Week od CCC

Na ulicach największych polskich miast możecie zobaczyć innowacyjną komunikację CCC. Jednym z jej elementów są czarno-białe plakaty.

W największych miastach polski zawisły innowacyjne plakaty CCC. Znajduje się na nich informacja o super rabatach do -50% z okazji Black Week, a ich dodatkowym atutem jest... animacja 3D. Aby ją zobaczyć, wystarczy włączyć aparat w smartfonie i skierować urządzenie na plakat!

CCC przygotowało ogromne rabaty

Z okazji Black Week CCC przygotowało dla swoich Klientów bardzo atrakcyjne rabaty do -50%. Innowacyjnym, kreatywnym smaczkiem tej akcji są widoczne w największym miastach w Polsce plakaty 3D. Aby wprawić w ruch widoczne na nich komunikaty oraz modele butów, wystarczy uruchomić aparat w smartfonie i skierować go na plakat. Technologia AR sprawi, że na ekranie naszych urządzeń zobaczymy efektowną animację, w tym obracający się but.

Zobacz wideo

Na dole plakatów znajduje się kod QR, który po zeskanowaniu aparatem przekieruje nas na CCC.eu, gdzie można dokonać szybkich i wygodnych zakupów. Koniecznie sprawdźcie innowacyjną komunikację zniżek na Black Week od CCC!