Paulina Krupińska pokazała gorące zdjęcie męża. Sebastian Karpiel-Bułecka pozuje bez koszulki. Nigdy nie był w lepszej formie!

Na InstaStories Pauliny Krupińskiej pojawiło się zdjęcie Sebastiana bez koszulki. Trzeba przyznać, że jego forma robi wrażenie.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są parą od 2014 roku. Choć obojgu na początku nie spieszyło się przed ołtarz, cztery lata później zmienili zdanie i stanęli na ślubnym kobiercu. 

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska pierwszy raz opowiedziała o ślubie. "Zrobiliśmy trzy imprezy w jednym". Zdradziła kilka szczegółów

Od tamtej pory para wiedzie udane góralskie życie z domieszką wielkiego świata show-biznesu. Paulina co jakiś czas pojawia się w Warszawie na nagraniach "Dzień dobry TVN", a Sebastian z uwagi na rozprzestrzeniającego się koronawirusa i obostrzenia Ministerstwa Zdrowia z tym związane, musiał zawiesić trasę koncertową. Na szczęście pomysłowa żona już wymyśliła, czym w dobie pandemii może się zajmować jej przystojny mąż. 

Paulina Krupińska i bracia GolecBracia Golec przyjaźnią się z Pauliną Krupińską i jej mężem. Jak przyjęli ją do grona góralskiej rodziny?

Paulina Krupińska znalazła mężowi zajęcie. Sebastian Karpiel-Bułecka zostanie trenerem personalnym!

Paulina Krupińska niemal każdego dnia przełamuje stereotyp pięknej kobiety. Miss Polonia 2012 błyszczy nie tylko urodą, ale także intelektem i poczuciem humoru. Można się o tym przekonać, zarówno oglądając pasmo śniadaniowe stacji TVN, jak i śledząc ją na Instagramie. 

Paulina Krupińska pokazała domPaulina Krupińska pokazała swój nowoczesny dom

We wtorek Paulina opublikowała na InstaStories zdjęcie męża bez koszulki. W oczy rzuca się wyrzeźbiona klatka piersiowa i tzw. "kratka" na brzuchu Sebastiana.

Nie ma grania, więc mój mąż postanowił zostać trenerem personalnym. Jacyś chętni? - napisała żartobliwie Krupińska.

Sebastian Karpiel-Bułecka, Paulina KrupińskaSebastian Karpiel-Bułecka, Paulina Krupińska instagram.com/pkrupinska

Cóż, patrząc na zdjęcie Sebastiana, utwierdzamy się w przekonaniu, że i nam przydałoby się trochę ruchu...

CZYTAJ TEŻ: Paulina Krupińska na całuśnym zdjęciu z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Na dłoni widać piękną obrączkę. Komentuje była artysty

Więcej o: