Patrycja Kazadi pozuje topless na Instagramie. Jest i enigmatyczny podpis

Patrycja Kazadi zdecydowała się udostępnić na Instagramie kilka odważnych zdjęć. Dodała również post z enigmatycznym podpisem, w którym nawołuje do empatii.

Patrycja Kazadi jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych - często wstawia do sieci swoje zdjęcia, ale także różne przemyślenia. Tym razem zdecydowała się udostępnić ujęcia siebie samej, na pięknej, miejskiej plaży. Na jednym z nich pozuje topless. Internautom zdjęcia najwyraźniej bardzo się spodobały, bo nie szczędzą piosenkarce komplementów:

Jak bogini. Zjawiskowo - pisze jeden z użytkowników serwisu Instagram.
 

To tylko jeden z pozytywnych komentarzy pod postem - swoją opinię wyraziła również za pomocą emoji (twarzy z serduszkami zamiast oczu) Ania Wendzikowska.

 
Zobacz wideo

Michał Piróg i Patricia KazadiOstre spięcie w ekipie "You Can Dance". Kazadi mocno o odejściu Rusin. Piróg wkurzony: Jest młoda i gada głupoty

Patrycja Kazadi i tajemniczy przekaz 

To nie koniec nowych postów Kazadi. Pod jej najnowszym selfie znajduje się dosyć enigmatyczny podpis. Samo zdjęcie przedstawia piosenkarkę skrytą w cieniu. 

Wiele jest jednak odcieni między prawdą, którą odsłaniamy publicznie, a tą, którą uświadamiamy sobie sami w ciszy naszych skrytych myśli... Nie wszystko jest czarne lub białe - twierdzi aktorka.

Dalej celebrytka twierdzi, że tak naprawdę nie wiemy, przez co przechodzą inni. 

Może nam się wydawać, że kogoś znamy i wiemy co się u niego dzieje - a tak naprawdę nie mamy o niczym pojęcia. Myślę, że wielu z nas byłoby bardzo zaskoczonych gdybyśmy wiedzieli z czym tak naprawdę mierzą się ludzie, których mamy dookoła siebie. Nastawmy się na słuchanie - nie ocenianie. Na uważność - nie na uwagę - pisze Kazadi.
 

Kazadi nie jest jedyną polską gwiazdą, która, za pomocą odważnych zdjęć, promuje pewien przekaz. Ostatnio zdecydowała się na to na przykład Martyna Wojciechowska, aby opowiedzieć o samoakceptacji. 

Patrycja KazadiSpektakularna klapa? Patrycja Kazadi w końcu wydała płytę, ale... nikt jej nie chce kupić!