Joanna Racewicz na zmysłowym zdjęciu z plaży. "365 dni temu". Fani okrzyknęli ją "Boginią"

Joanna Racewicz wspomina chwile, kiedy można było bez problemów wyjeżdżać na egzotyczne wakacje. Na Instagramie dodała zdjęcie, na którym wyleguje się na plaży. Jest bardzo zmysłowe.

Joanna Racewicz w ostatnim czasie rozkwitła. Dziennikarka bardzo dba o siebie, nie bez znaczenia jest także to, że jest w szczęśliwym związku. Po tragicznych wydarzeniach z 2010 roku, kiedy to straciła męża pod Smoleńskiem, wreszcie otworzyła się na miłość. Według doniesień, jej wybrankiem jest biznesmen mieszkający w Norwegii.

Zobacz wideo Pamiętacie, jak kiedyś wyglądały?

Joanna Racewicz na zmysłowym zdjęciu

Na Instagramie Joanny Racewicz znalazło się zdjęcie, które zrobiono jej podczas wakacji na Florydzie. Leży na plaży, wygrzewa się na słońcu, a jej stopy obmywają fale. Udostępniła to ujęcie, by wyrazić swoją tęsknotę za tym, co odebrała i uniemożliwiła nam pandemia.

Joanna RacewiczJoanna Racewicz jest zakochana! Paparazzi przyłapali ją na plaży z nowym partnerem

365 dni temu. Z czasów, gdy można było pojechać na wakacje, biegać o świcie po plaży, oddychać do utraty tchu, mrużyć oczy od słońca i cieszyć bliskością drugiego człowieka. Wspomnienie z innego świata. Tak bardzo chcę, żeby znowu było, jak dawniej... - podzieliła się refleksją.
 

W komentarzach internauci również dołączyli do wyliczania tego, czego im teraz brakuje. Niektórzy chcieliby po prostu wyjść do restauracji, inni obejrzeć mecz na stadionie. Wielu po prostu marzy, żeby wrócić do normalności. Wśród takich wiadomości pojawiły się także komplementy pod adresem dziennikarki:

Ekstra zdjęcie, przepięknie wyglądasz!
Cudowna kobieta.
Bogini - zachwycają się.

Mateusz BorekMateusz Borek po 20 latach został zwolniony z Polsatu

Dosyć tego wszystkiego, co się dzieje w Polsce, ma też Anna Mucha. Aktorka jakiś czas temu opublikowała zdjęcie, na którym pozuje topless. Przy okazji nawiązała do Kim Kardashian, która zabrała gości na wyspę, gdzie świętowała swoje urodziny. Mucha nie ukrywała, że ten widok sprawił jej dużo radości.

Więcej o: