Olaf Lubaszenko przeszedł metamorfozę. Zgolił się na łyso. "Zmiany, zmiany, zmiany... Na świecie i na głowie"

Olaf Lubaszenko przeszedł w ostatnim czasie ogromną metamorfozę. Najpier schudł aż 60 kilo, a teraz zaskoczył fanów całkowicie nową fryzurą. Zgolił się na łyso! "Fanów wielkiego brytyjskiego artysty uspokajam - za parę dni zacznę zapuszczać, więc Sir Elton John wkrótce powróci!" - pisze artysta.

Olaf Lubaszenko słynie przede wszystkim ze swojego wybitnego aktorstwa filmowego i teatralnego. Artysta wyreżyserował również klasyki polskiego kina, czyli "Poranek kojota" i "Chłopaki nie płaczą". Ostatnimi czasy głośno było w sieci o jego problemach zdrowotnych. Swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie dowiódł jednak, że wprowadza do swojego życia zmiany i ma się naprawdę dobrze. Oprócz zrzucenia zbędnych kilogramów, postanowił też zrzucić zbędne włosy i... ogolił się na łyso!

Olaf Lubaszenko w nowym wydaniu

Artysta na swoim profilu na Instagramie opublikował nowy post, który okazał się być dość zaskakującym widokiem. Na zdjęciu widnieje sam Lubaszenko w zupełnie odmienionej wersji. Aktor prawie całkowicie ogolił głowę. Zdecydowanie w takiej fryzurze mu do twarzy. Twierdzimy jednak, że to szalona decyzja i chwilowa zachcianka, bo obiecał fanom, że zamierza jeszcze wrócić do fryzury Eltona Johna.

Zmiany, zmiany, zmiany... Na świecie i na głowie. Fanów wielkiego brytyjskiego artysty uspokajam- za parę dni zacznę zapuszczać, więc Sir Elton John wkrótce powróci! - pisze pod zdjęciem Lubaszenko.
 

Fani Olafa Lubaszenki są zachwyceni

Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie na profilu artysty. Koleżanki i koledzy z branży od razu napisali wiele miłych słów w jego stronę.

Ładnie Ci, Przyjacielu! Ja nie zaryzykuję - napisał Cezary Pazura.
A ja już tak mam od lat! I dobrze mi z tym... To może teraz ja dla odmiany zapuszczę? - dodał Piotr Gąsowski.

Fani Lubaszenki również są zachwyceni. Od razu ruszyli, by pochwalić mężczyznę. Według nich wygląda młodziej, dużo korzystniej i przystojniej. Pojawiły się też komentarze porównujące aktora do wielu innych postaci, jak Dr House, Bruce Willis, Jean Reno, czy Phil Collins. A Wam kogo przypomina nowe wydanie Olafa Lubaszenki?

Zobacz wideo
Więcej o: