Anna Maria Sieklucka robi furorę za granicą. Pojawiła się na okładce indyjskiego magazynu. Poświęcono jej kilka stron

Anna Maria Sieklucka pojawiła się w zagranicznym magazynie. Aktorka znana z filmu erotycznego "365 dni" pochwaliła się tym sukcesem na swoim Instagramie.

Anna Maria Sieklucka zyskała popularność dzięki udziałowi w filmie "365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej. Wcieliła się w główną postać kobiecą, Laurę. Partnerował jej Michele Morrone, który zagrał Massimo. Produkcja pojawiła się na Netfliksie i zrobiła furorę nie tylko w Polsce, lecz także za granicą. Michele odnalazł się w show-biznesie, pojawia się w nowych projektach. Anna Maria unika jednak pojawiania się w mediach, gdyż nie czuje się zbyt komfortowo. Teraz jednak pochwaliła się sporym sukcesem.

Anna Maria SiekluckaAnna Maria Sieklucka zniknęła po premierze "365 dni". Nie chce tkwić w polskim show-biznesie

Anna Maria Sieklucka w zagranicznym magazynie

Aktorka pojawiła się na okładce magazynu lifestyle’owego "High On Persona", wydawanego fizycznie w Indiach. Wzięła także udział w sesji zdjęciowej, którą opatrzony jest wywiad z nią. Opowiedziała w nim m.in. o tym, jaki styl preferuje oraz czy planuje karierę w Hollywood. Poświęcono jej aż siedem stron. Sieklucka nie ukrywa, że jest dumna i bardzo się cieszy:

Kochani. Jestem niezmiernie szczęśliwa, mogąc powiedzieć, że oficjalny wywiad i historia z okładki są dostępne od dziś - napisała na Instagramie.
 

W komentarzach fani aktorki gratulują jej sukcesu. Niektórzy nie ukrywają, że jest dla nich inspiracją.

Pięknie wyszłaś na okładce. Gratulacje.
Królowa.
Mamy to! - piszą zachwyceni.
Zobacz wideo Złapali świetny kontakt

Wiele wskazuje na to, że Anna Maria Sieklucka jednak chce dołączyć na stałe do show-biznesu. Według doniesień, ma pojawić się w kolejnej części programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ponownie zobaczymy ją także na ekranach. Premiera drugiej części filmu erotycznego "365 dni" planowana jest na luty 2021 roku.

Michele MorroneMichele Morrone pochwalił się swoją posiadłością. Aktor urządza nowy dom