Joanna Opozda wrzuciła intymne zdjęcia z Antkiem Królikowskim. Pozuje na nich w koronkowej bieliźnie

Joanna Opozda dodała na Instagramie dwa zdjęcia z Antkiem Królikowskim. Są one bardzo zmysłowe.

Joanna Opozda i Antek Królikowski oficjalnie są razem od lipca, choć pogłoski, że się spotykają, pojawiały się już wcześniej. Doniesienia o tym, że są parą, potwierdził aktor, kiedy zabrał głos w głośnej sprawie, do której doszło w jednej z restauracji. Opozda miała ponoć usłyszeć kilka niemiłych słów od kelnerów po tym, jak jeden z pracowników oblał ich drinkami, a ona miała zwrócić mu uwagę. Od tego momentu ich relacja budzi zainteresowanie, a oni przestali się ukrywać ze swoim uczuciem.

Joanna Opozda i Antek Królikowski na zmysłowych zdjęciach

Zakochani brylowali na salonach, chętnie pozowali razem na ściankach. Często też dodają wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych i pokazują fanom, jak spędzają czas. Ich związek wkroczył na wyższy poziom, a oni poznali już swoje rodziny. Kilka tygodni temu aktorka zabrała ukochanego do swojego rodzinnego miasta, Buska-Zdroju, gdzie oprowadzała go po ulubionych miejscach. Opozda przywiozła stamtąd prezent dla mamy Antka, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Wręczyła jej śliwki, zerwane ze swojego ogrodu.

Zobacz wideo Opozda ma dobry kontakt z mamą Antka

Teraz na jej profilu pojawiły się kolejne zdjęcia z partnerem. Są one bardzo zmysłowe. Aktorka, znana głównie z serialu "Pierwsza miłość", pozuje na nich w objęciach ukochanego. Ma na sobie jedynie biustonosz i sweter, który zsunął jej się z ramienia. Takie intymne ujęcia wykorzystała do ogłoszenia konkursu, w którym można wygrać zestawy bielizny.

Wśród wpisów osób, które walczą o główną nagrodę, pojawiło się kilka komplementów pod adresem zakochanych:

Przepiękne zdjęcia, piękna z Was para. Widać szczęście.
Po prostu WOW.
Aż kipi miłością - piszą.
 

Niektórzy uważają też, że Joanna jest najładniejszą kobietą, z którą spotkał się Antek. Kibicują im i mają nadzieję, że aktorom uda się stworzyć trwały związek.

Więcej o: