Misiek Koterski pozuje z Marcelą Leszczak i położył rękę na jej pośladku. Zawrzało. "Na swoim trzymam, to chyba mogę"

Misiek Koterski dodał zdjęcie, które wywołało małe poruszenie. Aktor zabrał głos i wytłumaczył, dlaczego położył rękę na pośladku Marceli Leszczak.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak są parą od 2017 roku. W tym czasie zostali rodzicami Fryderyka, który niedawno skończył trzy lata. Jakiś czas temu przechodzili poważny kryzys, który doprowadził do ich rozstania. Udało im się jednak porozumieć i wrócili do siebie. Na ich profilach na Instagramie ponownie pojawiają się więc wspólne zdjęcia i zachwyty nad ukochaną osobą. Niektóre z nich są szeroko komentowane.

Misiek Koterski o Marceli Leszczak

Tym razem głośno zrobiło się o ujęciu, jakie opublikował Koterski. Przy okazji nawiązał do ich relacji i opisał, jak to między nimi jest:

Ja i moja mała Mi  #mishulek #marcelka #czasem #słońce #czasem #deszcz #czasem #burze #małe #duże #ale #miłość #jak #w #marmurze.
 

Niektórzy jednak skupili się na pozach zakochanych. Głównie dyskusję wywołał gest Miśka, który trzyma rękę na pośladku Marceli.

Na pupie - napisał jeden z internautów, nie ukrywając zniesmaczenia.
Zobacz wideo Misiek Koterski przytył do roli

Inny dodał, że jest to niestosowne zachowanie. Na tę wiadomość odpowiedział Misiek i stanął w swojej obronie.

Na swoim trzymam. To chyba mogę, nie?
Możesz. Tylko jakoś nie jest to do końca smaczne. Ale z drugiej strony, jeśli partnerka lubi, to tak trzymać! - odpisał wspomniany użytkownik Instagrama.

Misiek Koterski wszedł w dyskusję z internautąMisiek Koterski wszedł w dyskusję z internautą Screen z Instagram.com/ misiekkoterski

Koterski jednak nie zakończył dyskusji. Napisał, że jest zaskoczony, że taką opinię wyraził mężczyzna.

Powiem szczerze, że jestem w szoku. Gdyby to kobieta napisała, że niesmaczne, to bym zrozumiał. Ale facet? Świat się zmienia i nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać. 

Misiek Koterski wszedł w dyskusję z internautąMisiek Koterski wszedł w dyskusję z internautą Screen z Instagram.com/ misiekkoterski

Musimy przyznać, że tłumaczenie Miśka jest dość kontrowersyjne. A Wy co uważacie?

Więcej o: