Michał Wiśniewski ogłasza żałobę na Facebooku. "Człowiek żyje tak długo, jak ostatnia osoba, która o nim pamięta"

Michał Wiśniewski na Facebooku opublikował smutny wpis. Jest to związane ze śmiercią jednego z jego fanów, którego muzyk traktował jak część rodziny.

Michał Wiśniewski, lider zespołu Ich Troje oraz barwna postać polskiej sceny muzycznej, podzielił się dzisiaj niezwykle smutną wiadomością. Zmarł jeden z jego najwierniejszych fanów, Adam Śledzianowski. Muzyk oraz przyjaciel całej jego rodziny często się razem fotografowali. 

Muzyk na swoim profilu najpierw podzielił się wzruszającym wpisem, nazywając Adama Śledzianowskiego najwierniejszym z wiernych, domownikiem i człowiekiem o niezwykłym sercu. Następnie podzielił się refleksyjnymi wyrazami współczucia 

Całej rodzinie, Andrzejowi, Agnieszce i Jagodzie najszczersze kondolencje. Wiesz Adaś, człowiek żyje tak długo jak ostatnia osoba, która o nim pamięta. Ja, Pola, moje dzieci i z pewnością ich dzieci będą wiedziały kim był ten niezwykły z najzwyklejszych. Do zobaczenia kochany!

Wiśniewski dodał do wpisu zdjęcie, a także zmienił swoje zdjęcie profilowe - dodając czarno-biały filtr i znak czarnej aksamitki - na znak żałoby po zmarłym przyjacielu. 

Wyrazy współczucia

W licznych komentarzach fani muzyka dzielą się wyrazami współczucia:

Współczuję wszystkim, którzy stracili takiego przyjaciela, był wspaniały

- czytamy pod postem. Niektórym trudno uwierzyć, że ten pełen życia człowiek nie żyje - piszą, że ta wiadomość ich zaskoczyła, że zupełnie się tego spodziewali i że trudno będzie im się z tym pogodzić:

Jak to? Dlaczego tacy ludzie tak szybko odchodzą? Wyrazy współczucia dla całej rodziny, przyjaciół

W tym najtrudniejszym czasie, rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Zobacz wideo