18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kontrowersyjne zdjęcie Tomka Makowieckiego trafiło do sieci. Muzyk pozuje bez bielizny [18+]

Tomasz Makowiecki wstawił na Instagrama zdjęcie, na którym pozuje bez bielizny. Post opatrzył hashtagiem #socialdistancing. Reakcje fanów są różne.

Były uczestnik programu "Idol" pochwalił się na Instagramie swoją sylwetką. Na zdjęciu z wakacji widzimy szuwary, jezioro, a także nagie ciało Tomka Makowieckiego. Muzyk raczej nie dzieli się życiem prywatnym w mediach społecznościowych - wstawia głównie zdjęcia z koncertów, jednak w lipcu Makowiecki pochwalił się zdjęciem z tajemniczą brunetką. Fani spekulowali, że może to być nowa miłość muzyka. Tym razem 37-letni artysta postanowił wywołać burzę w mediach społecznościowych w nowy sposób - pozując zupełnie nago i eksponując pośladki. 

Zdziwieni fani

Reakcje fanów są podzielone, co widać w Instagramowych komentarzach. Niektórzy najwidoczniej nie spodziewali się takiego widoku - nic dziwnego, ponieważ muzyk wcześniej nie eksponował swojego ciała do takiego stopnia:

O kurde, teraz to mogę powiedzieć, że widziałem już wszystko - komentuje jeden ze zdziwionych Instagramowiczów.

Fanki są bardziej entuzjastyczne. Pochwaliły widok, jaki zapewnił im Tomek Makowiecki.

Zobacz wideo

Nagie gwiazdy na łonie natury

Nie tylko Makowiecki zdecydował się na pokazanie swojego ciała w otoczeniu przyrody. Podobnymi fotografiami pochwaliły się ostatnio Renata Kaczoruk czy Aleksandra Domańska. Obie jednak mają na sobie elementy bielizny - stanik MISBHV w przypadku Kaczoruk czy majtki u Domańskiej. Żadna z nich nie odważyła się na całkowity negliż - jak Makowiecki. Podobnie jak w przypadku Kaczoruk, i pod zdjęciem Makowieckiego pojawiają się negatywne komentarze, jednak muzyk, w przeciwieństwie do modelki, jeszcze na nie nie odpowiedział.