Joanna Opozda i Antek Królikowski pozują fotografom trzymając się za ręce. Aktorka zjawiła się cała na biało

Joanna Opozda i Antek Królikowski zjawili się na jednej z branżowych imprez. Nie opuszczali siebie na krok.

We wtorek sklep MODIVO świętuje pierwsze urodziny. Na imprezie zjawił się tłum gwiazd, w tym m.in. Małgorzata Rozenek, Maja Hyży i Anna Dereszowska. Nie zabrakło też Wiktorii Gąsiewskiej, która zaszalała ze stylizacją. Zaproszeni zostali także Antek Królikowski i jego dziewczyna Joanna Opozda.

Zobacz: Maja Hyży i Małgorzata Rozenek na ściance kilka tygodni po porodzie. Obie już wróciły do formy. Jedna postawiła na luz, druga na elegancję

Antek Królikowski i Joanna Opozda na ściance

Opozda i Królikowski to bez wątpienia aktualnie najgorętsza para w polskim show-biznesie. Wiadomość o tym, że są razem, dla wielu była szokiem. Zwłaszcza, że taka informacja trafiła do mediów niedługo po tym, jak Katarzyna Dąbrowska podziękowała aktorowi za 1,5 roku związku i tym samym oznajmiła, że zerwali. Aktorzy nie ukrywają się ze swoją miłością i chętnie pojawiają się na branżowych imprezach.

Zobacz wideo Antek komentuje wojnę Asi i Julki

Zakochani mają też szansę zyskać tytuł najbardziej stylowej pary. Asia na urodziny sklepu założyła białą bluzkę z długim rękawem i spodnie w tym samym kolorze. Do tego dobrała srebrne szpilki i błyszczącą torebkę. Antek za to ubrał się na czarno i wybrał białe sportowe buty. Aktorzy ciągle trzymali się za rękę i chętnie pozowali fotografom. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Wiele wskazuje na to, że ich związek jest naprawdę poważny. W miniony weekend aktorka zabrała ukochanego do swojego rodzinnego domu w Busku-Zdroju, gdzie spacerowali m.in. po parku zdrojowym oraz zbierali śliwki w sadzie. Myślicie, że Antek wreszcie się ustatkuje?