Marina Łuczenko broni Joanny Opozdy i żartuje z Julii Wieniawy: Pióra zgapiłaś chyba ode mnie z balu TVN

Zdjęcie Asi Opozdy w kontrowersyjnej stylizacji skomentowała nawet Marina. Piosenkarka zażartowała sobie z Julii Wieniawy. Do sytuacji odniosła się też mama Antka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

W czwartek wieczorem odbyła się premiera filmu "Dolina Bogów", podczas której na ściance zadebiutowali Joanna Opozda i Antek Królikowski. Było to ich pierwsze oficjalne wyjście jako para, na którym pozowali fotoreporterom. Na tę okazję Asia wybrała połyskującą mini z górą obszytą piórami w odcieniach brązu, która podkreśliła jej figurę i wakacyjną opaleniznę.

Niestety, rzeczona suknia prędko stała się kością niezgody wśród gwiazd polskiego show-biznesu. Okazało się bowiem, że kilka dni wcześniej ten sam projekt, choć w innym kolorze, miała na sobie była dziewczyna Antka, Julia Wieniawa, na planie programu "Top Model". 21-letnia aktorka nie przeszła obojętnie obok okazji do sprzedania pstryczka w nos nowej partnerce swojego eks. Julia zarzuciła Joannie, że ta inspiruje się jej stylem.

Na odpowiedź Joanny nie trzeba było długo czekać. W rozmowie z Plotkiem aktorka ostro skomentowała zaczepkę Wieniawy. Na kontrę Joasi była dziewczyna Antka nie zdecydowała się już odpowiedzieć.

Marina stanęła w obronie Joanny Opozdy. Zażartowała z Julii Wieniawy

Okazuje się, że afera sukienkowa nabiera rozpędu, a do dyskusji dołączają kolejne osoby. Pod zdjęciem Joanny Opozdy w sukni niezgody odezwała się jej najlepsza przyjaciółka, Marina. Łuczenko stanęła w obronie Opozdy i skomplementowała jej wygląd na premierze. Jednocześnie żona Wojtka Szczęsnego wyśmiała zaczepkę Julii Wieniawy:

Wyglądałaś obłędnie, ale... pióra zgapiłaś chyba ode mnie z balu TVN z 2019 (Żarcik) - napisała Marina.

Joanna Opozda z uśmiechem odpisała na komentarz przyjaciółki:

"Mara, Ty moja inspiracjo, masz mnie!" - czytamy.

Komentarze Mariny i OpozdyKomentarze Mariny i Opozdy Screen asiaopozda/Instagram

Zdjęcie Joanny Opozdy skomentowała także mama Antka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska:

Pięknie wyglądałaś - napisała pod zdjęciem "synowej".

Myślicie, że Asia i Julia niedługo się pogodzą?