Tamara Arciuch pozuje nago w wannie. Internauci podziwiają: Pięknie pani wygląda bez makijażu

Tamara Arciuch opublikowała dosyć odważne zdjęcie. Pozuje na nim nago w swojej wannie.

Tamara Arciuch jest raczej zachowawczą użytkowniczką Instagrama. Nie publikuje zbyt często, nie zdradza zbyt wiele, a mimo to zebrała na swoim profilu ogromną rzeszę fanów. Ostatnio pochwaliła się nawet zdjęciem córki Nadii. Internauci nie mieli wątpliwości do kogo podobna jest czteroletnia dziewczynka. Tym razem aktorka opublikowała bardzo odważną fotografię, a fani Tamary oniemieli z zachwytu.

Tamara Arciuch w wannie

45-latka zamieściła na Instagramie wyjątkowo odważne zdjęcie. Widzimy na nim nagą aktorkę, która leży w wannie po ciężkim dniu. W opisie zdradziła, że właśnie ta czynność relaksuje ją najbardziej.

Co w wakacjach jest najważniejsze? Miejsce, ludzie, luksus? Spokój czy raczej gwar? U mnie w tym roku wyjątkowo pracowicie, więc na relaks wykorzystuję każdą wolną chwilę - czytamy.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tamara Arciuch z grabiami w ręku nie narzeka i zabiera się za robotę w ogródku. "Żadnej pracy się nie boję"

 

Pod postem aktorki pojawiły się komentarze, w których internauci podzielili się swoimi sposobami na relaks. Jednak wielu z nich skomplementowało również urodę Tamary.

Pani Tamaro, oglądałam ostatnio "Tygrysy Europy". Pani w ogóle nic się nie zmieniła! Nadal taka piękna i młoda. Pełno w pani takiej uroczej świeżości.
Pięknie pani wygląda bez makijażu.
Wakacje w wannie. Super, wypoczywaj - pisali.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tamara Arciuch pokazała syna. 21-letni Krzysztof jest naprawdę przystojny. "Ładny chłopak, oczy po Pani"

Chcielibyście, żeby aktorka była bardziej aktywna w mediach społecznościowych?

Zobacz wideo Te gwiazdy zdecydowanie mają piękne ciała
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.