18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Aleksandra Domańska zrobiła striptiz dla koleżanki, po czym wskoczyła topless do jeziora. Prawdziwa ikona samoakceptacji?

Aleksandra Domańska po raz kolejny udowodniła, że jest dumna ze swojego ciała. Aktorka zrobiła striptiz na łonie natury, po czym wykąpała się w jeziorze. Odważnie?

Aleksandra Domańska wyrasta na ikonę ciałopozytywności. Aktorka regularnie publikuje zdjęcia i filmy w mediach społecznościowych, które wzbudzają wielkie zainteresowanie fanów. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 240 tysięcy obserwujących, a ta liczba wzrasta z dnia na dzień. Gwiazda w lekki i żartobliwy sposób porusza istotne społecznie tematy. Sporo mówi o samoakceptacji i presji idealnego wyglądu, który w dobie internetu stał się już nieco przytłaczający. Niedawno zamieściła wakacyjny film, na którym wskakuje topless do jeziora. Wyraźnie widać, że jest dumna ze swojego ciała. I bardzo dobrze!

Zobacz wideo Aleksandra Domańska skacze do jeziora topless

Aleksandra Domańska robi striptiz

Aleksandra Domańska wraz z przyjaciółkami stworzyła kolektyw ''Boginie''. Dziewczyny w różnym wieku, o różnych kształtach, rozmiarach i pomysłach na życie wspólnie dzielą się życiowymi doświadczeniami, radami i otaczają się wzajemną opieką. Połączyła je kobieca solidarność, potrzeba bycia w damskiej wspólnocie, skupiającej się wokół samoakceptacji i poszanowania dla różnorodności. Żyją zgodnie z naturą i korzystają z jej dobrodziejstw. Aktorka po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie sporo dystansu, a pokazywanie ciała jest dla niej w pełni naturalne, gdy rozebrała się na InstaStories. W rytm muzyki ściągała poszczególne elementy garderoby, aż w końcu wskoczyła do jeziora topless.

Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska screen z InstaStories @aleksandra.domanska

Na nagraniu widzimy Olę w naturalnej wersji, która z dumą prezentuje kobiece kształty. Aktorka przestała walczyć z niedoścignionymi ideałami piękna i otwarcie głosi, że kształt i rozmiar ciała nie definiują tego, kim jesteśmy. W pełni zgadzamy się z tym stwierdzeniem i mamy nadzieję, że tak pozytywne filmiki będą się ukazywały na profilu Oli coraz częściej!

Sprawdź: Modne stroje kąpielowe na Avanti24.pl! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.