Kasia Tusk pozuje z córką na łonie natury. Blogerka odsłoniła plecy i pochwaliła się zgrabnym ciałem

Kasia Tusk wypoczywa wraz z córką na wsi. Niedawno opublikowała letnie zdjęcie i zachwyciła wszystkich swoją stylizacją.

Kasia Tusk ponad rok temu powitała na świecie córkę, jednak konsekwentnie unikała mediów. Nie pochwaliła się również radosną nowiną tuż po narodzinach dziecka. Ponadto ani razu nie ujawniła wizerunku małej. Mimo że blogerka regularnie publikuje rodzinne zdjęcia w mediach społecznościowych, to dziewczynka jest najczęściej odwrócona tyłem, by nie było widać jej twarzy. Nie inaczej było i tym razem.

Zobacz wideo Kasia Tusk wybrała się na rodzinny spacer

Kasia Tusk na wakacjach z córką

Kasia Tusk jest aktywna na Instagramie, a na jej profilu co chwilę pojawiają się kolejne zdjęcia. Równolegle rozwija również swojego bloga Make Life Easier, który od lat cieszy się olbrzymią popularnością. Mimo że blogerka jest osobowością medialną rzadko wypowiada się na tematy związane z rodziną, więc każde zdjęcie w towarzystwie najbliższych wzbudza wielkie zainteresowanie. Niedawno Kasia opublikowała na Instagramie sielankowe zdjęcie z córką.

Na ujęciu Kasia ustawiona jest tyłem i prezentuje zgrabne plecy w lnianej sukience o jasnym odcieniu. Na głowie ma słomkowy kapelusz i to jedyny dodatek do całej stylizacji. Trzeba przyznać, że celebrytka wygląda bardzo świeżo i promiennie. Na zdjęciu doskonale widać, że blogerka i jej córeczka mają identyczny kolor włosów. Spójrzcie jak ten blond pięknie lśni w słońcu!

 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci docenili sielską atmosferę. 

Przesłodkie jest to zdjęcie.
Idealna sukienka na ciepłe, letnie dni.
To zdjęcie ma w sobie tyle pozytywnej energii. Pięknego dnia dla Was - czytamy w komentarzach.

Nie mamy wątpliwości, że w takich okolicznościach przyrody świetnie się wypoczywa!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.