Naturalna Natalia Siwiec "przyłapana" na zakupach w sopockim butiku. Modelka wyglądała zupełnie inaczej niż na Instagramie

Natalia Siwiec wróciła z greckich wakacji i wybrała się na zakupy do jednego z ekskluzywnych sopockich butików. Zaprezentowała się bez grama makijażu.

Natalia Siwiec uchodzi za jedną z najpopularniejszych influencerek w polskim show-biznesie. Odkąd pojawiła się na trybunach podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej, jej kariera nabrała rozpędu. Z miejsca okrzyknięto ją najpiękniejszą kobietą Euro 2012. Od tamtej pory zyskała popularność i zdobyła wierną rzeszę fanów, którzy bacznie śledzą jej poczynania w mediach społecznościowych. Niedawno paparazzi przyłapali modelkę w naturalnej wersji na zakupach. Jak się zaprezentowała?

Zobacz wideo Natalia Siwiec udostępniła urocze wideo. Mia pozdrawia swoich dziadków

Natalia Siwiec w naturalnej wersji

Natalia Siwiec jest aktywna w mediach społecznościowych i regularnie publikuje nowe zdjęcia. Popularność przełożyła się również na korzyści finansowe. Modelka co chwilę otrzymuje kolejne propozycje współprac reklamowych, z  których chętnie korzysta. Na jej Instagramie znajdziemy wiele idealnych kadrów, na których prezentuje się nienagannie. Zwykle ma starannie wykonany makijaż, sztuczne rzęsy i wystylizowane włosy. Jednak nie od dziś wiadomo, że rzeczywistość znacznie różni się od Instagrama, a życie to nie tylko perfekcyjne ujęcia.

Doskonale widać to na najnowszych zdjęciach Natalii zrobionych przez fotoreporterów. Modelka wybrała się wraz z mężem i córką na zakupy. Podczas wypadu na miasto zupełnie zrezygnowała z makijażu. Trzeba przyznać, że wyglądała inaczej niż na Instagramie, choć równie ładnie. 

Natalia SiwiecNatalia Siwiec Plotek Exclusive

Coraz więcej gwiazd pokazuje się w naturalnym wydaniu. W dobie idealnie wykadrowanych zdjęć każdemu przyda się odrobina normalności.