''Królowe życia''. Syn Dagmary Kaźmierskiej skończył 19 lat. Wzruszona mama pokazała zdjęcia z przeszłości

Dagmara Kaźmierska z ''Królowych życia'' ma powody do radości. Jej ukochany syn ma urodziny. Z tej okazji celebrytka opublikowała archiwalne zdjęcia z Conanem. Bardzo się zmienili?

Dagmara Kaźmierska jest bez wątpienia jedną z najbarwniejszych postaci w programie ''Królowe życia''. Przebojowa właścicielka butiku z Kłodzka zyskała wierne grono fanów i cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego - celebrytka nie stroni od kontrowersji i odważnych opinii. Mimo to nie zapomina o rodzinie, która jest dla niej priorytetem. Jej syn Conan skończył niedawno dziewiętnaście lat. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska o swoim stanie zdrowia

Syn Dagmary Kaźmierskiej skończył dziewiętnaście lat

Dagmara Kaźmierska chętnie wypowiada się na temat syna, więc nic dziwnego, że Conan staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Nastolatek jest oczkiem w głowie mamy. Najlepszym dowodem na to są życzenia, które celebrytka opublikowała na swoim Instagramie. Nie zabrakło również wielu zdjęć ukochanego jedynaka. 

Mojej Nyny! Ma dziś 19 lat. A niedawno się urodziło. Kocham życie, bo dało mi ciebie. Kocham ciebie, bo jesteś mym życiem - napisała pod postem.
 

Nie trzeba było długo czekać na reakcje fanów. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci przesyłali życzenia dla Conana, a także gratulowali mamie syna. 

Jak ten czas szybko leci. Wszystkiego najlepszego dla Conana.
Super! Wszystkiego najlepszego dla syna, Pani Dagmaro. Pani syn ma urodziny w tym samym dniu co ja!
Sam punkt. Miłość silniejsza od całego świata. Cel naszego dalszego istnienia. Wszystkiego Najlepszego - czytamy w komentarzach.

Dagmara opublikowała kilka aktualnych zdjęć Conana, ale zaprezentowała również archiwalne fotografie. Trzeba przyznać, że czas służy na jej korzyść i wciąż widać u niej ten sam błysk w oku, który miała, gdy urodził się jej syn. Pozostaje nam dołączyć się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!