Partnerka Dawida Narożnego jest w ciąży! Gwiazdor będzie miał drugie dziecko [TYLKO U NAS]

Od kilku tygodni w sieci krążyły informacje dotyczące tego, że Dawid Narożny z zespołu 'Piękni i Młodzi' będzie miał drugie dziecko. Radosną nowinę potwierdziła osoba, która pracowała na planie jego teledysku.

Dawid Narożny ma za sobą wiele życiowych zakrętów. Rozpadło się jego małżeństwo z Magdą, z którą dzielili życie prywatne i zawodowe. Ich rozstanie odbiło się szerokim echem w mediach, a byli partnerzy co chwila przerzucali się oskarżeniami. Wszystko wskazuje na to, że Dawid wreszcie odnalazł szczęście. Jest  zakochany, a wkrótce jego rodzina się powiększy!

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Partnerka Dawida Narożnego z Pięknych i Młodych jest w ciąży

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że córka Dawida, Gabrysia, miała komunię świętą. Były wokalista opublikował wówczas rodzinne zdjęcie z uroczystości, na którym pojawiła się również jego obecna partnerka, Joanna. Kobieta trzymała się za brzuch, a podpis do zdjęcia sugerował, że spodziewają się dziecka. Skontaktowaliśmy się wtedy z samym zainteresowanym, jednak nie udzielił nam jednoznacznej odpowiedzi. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Okazuje się, że w rewelacjach na ten temat było sporo prawdy, bo dowiedzieliśmy się właśnie, że Joanna jest w piątym miesiącu ciąży. Niedawno wspólnie pojawili się na planie zdjęciowym teledysku Dawida.

Dawid i Asia spędzali na planie zdjęciowym praktycznie całe dnie, żeby wszystkiego osobiście przypilnować. Nie robili też wielkiej tajemnicy z tego, że Asia jest w ciąży. Pomagała bardzo aktywnie, widać po nich, że są bardzo zakochani i szczęśliwi. Dawid mówi, że chce, żeby jego córka miała rodzeństwo - donosi nam informator, który pracował na planie teledysku Dawida.

Do tej pory sami zainteresowani są bardzo tajemniczy i nie zdradzili szczegółów na ten temat. Być może chcą dawkować emocje i dopiero niedługo publicznie podzielą się radosną nowiną. Jak przekazał nam informator, Joanna z dumą pokazuje ciążowe krągłości. Z niecierpliwością oczekujemy na zdjęcie z brzuchem na Instagramie. Pozostaje nam pogratulować rodzicom, a całej trójce życzyć dużo zdrowia!