Karolina Pisarek pomogła dzieciom z Domu Dziecka. Podarowała im komputery

Karolina Pisarek - modelka, która zasłynęła dzięki 5. edycji "Top Model', a później wzięła udział w "Ameryce Express" - przekazała wychowankom szczecineckiego Domu Dziecka dwa nowe, profesjonalne komputery wraz z bogatym wyposażeniem o wartości ponad 10 tysięcy złotych.

Ostatnie miesiące nie należy do najłatwiejszych dla nikogo. Pandemia koronawirusa zamknęła dzieci w domach i uniemożliwiła naukę w szkołach. W jeszcze gorszej sytuacji zostały dzieci z Domów Dziecka, które często nie mają dostępu do nowoczesnych sprzętów, a tym samym nie mogą uczyć się online. Karolina Pisarek doskonale zdaje sobie z tego sprawę i wsparła dzieci z jednego z Domów Dziecka.

Zobacz wideo Karolina Pisarek o powrocie do Polski: "Tęsknota za domem była ogromna"

Karolina Pisarek pomogła dzieciom

Modelka od lat odwiedza jeden z Domów Dziecka w Szczecinku. Sama przyznaje, że uwielbia spędzać czas z dziećmi, a tym razem zdecydowała się im pomóc i i przekazała wychowankom dwa nowe, profesjonalne komputery wraz z bogatym wyposażeniem o wartości ponad 10 tysięcy złotych. Dzięki temu dzieciaki mogą wykorzystywać je do nauki i zdobywania wiedzy w czasie pandemii i nie tylko.

Kocham dzieciaki i uwielbiam do nich wracać. Wzajemnie dajemy sobie wsparcie i miłość. Razem spędzamy wspaniałe chwile już od pięciu lat. Tym razem moje odwiedziny miały na celu zmotywować dzieci, ale też pomóc w konkretny sposób. Pandemia spowodowała, że szkoły zostały zamknięte i niezwykle ważne stało się, aby dzieci miały dostęp do edukacji online. Dlatego postanowiłam, że sprezentuję im dobre komputery, które pomogą im w tym czasie. Dorzuciłam gadżety dla "graczy", aby łączyli przyjemne z pożytecznym - wyjaśniła Karolina Pisarek.

Modelka stara się odwiedzać dzieci co najmniej raz w roku i uważa, że to jeden z najbardziej wyjątkowych chwil w jej życiu.

Widzę tyle wspaniałych uśmiechów i oczy pełne nadziei. To daje mi ogromną siłę, aby nie poddawać się w życiu, by móc dawać przykład i pomagać jak najszerszej grupie osób - powiedziała Karolina Pisarek.

Podziwiamy Karolinę! Więcej gwiazd powinno iść w jej ślady.