Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała się w czarnym bikini w pełnej krasie. Taka sylwetka po ciąży? Robi wrażenie!

Agnieszka Kaczorowska przebywa wraz z rodziną nad polskim morzem, a zdjęciami z wakacji chętnie dzieli się na Instagramie. Tym razem tancerka zaprezentowała fanom idealną figurę niespełna rok po porodzie!

Agnieszka Kaczorowska już od prawie roku odkrywa uroki macierzyństwa. W lipcu 2019 roku tancerka i jej ukochany przywitali na świecie swoją pierwszą pociechę, córkę Emilkę. Od tego czasu znana z "Klanu" aktorka chętnie wypowiada się na temat opieki nad dziećmi oraz dzieli się z obserwatorami rodzinnym życiem, publikując na Instagramie zdjęcia dokumentujące jej codzienność. Teraz młoda mama pochwaliła się w sieci idealną figurą.

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska prezentuje nienaganną sylwetkę po ciąży

Agnieszka Kaczorowska na tegoroczne wakacje wybrała się nad polskie morze. Wraz z ukochanym i córką tancerka odkrywa uroki rodzimego wybrzeża, a mała Emilka podczas tego wyjazdu po raz pierwszy zobaczyła morze. Dla całej rodziny Pelów wyjazd jest okazją do wielu szczęśliwych chwil i wzruszeń:

Ileż radości może dać woda i piasek. Kocham obserwować jej radość, ciekawość świata i chęć doświadczania. I choć w wannie według Emi siedzenie nie ma sensu (...), to w morzu można byłoby siedzieć bez końca  - młoda mama napisała w ostatnim instagramowym poście.

Sądząc po ostatnich udostępnionych przez Agnieszkę Kaczorowską zdjęciach, podczas tegoż rodzinnego wyjazdu dopisuje również pogoda. Na InstaStories tancerka pokazała, jak w towarzystwie męża łapie słoneczne promienie. Przy okazji mama małej Emilki zaprezentowała również swą nienaganną sylwetkę.

Co zrobić, że jest idealnie - napisała.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska instagram.com/agakaczor

Trzeba przyznać, że taka forma niespełna rok po porodzie robi ogromne wrażenie!

Zobacz także: Natchniona Agnieszka Kaczorowska chwali się metamorfozą. Zdradziła, w jaki sposób doszła do perfekcyjnej figury. ''To miłość''.