Maja Sablewska prezentuje umięśnione pośladki, wyginając się na balkonie. Internauta: Jakie piękne ciało!

Maja Sablewska pochwaliła się kolejną porcją odważnych fotek na Instagramie. Nie omieszkała odsłonić nieco ciała.

Maja Sablewska swoją przygodę z show-biznesem zaczęła wiele lat temu, gdy pracowała u boku największych gwiazd. Jako menedżerka współpracowała m.in. z Dodą, Edytą Górniak czy Mariną. Niestety relacja zawodowa z żadną z wcześniej wymienionych piosenkarek nie przetrwała próby czasu, toteż Sablewska zdecydowała się sama zostać gwiazda, co doskonale jej się udało. Od ponad ośmiu lat zmienia styl Polek w programach TVN Style, jednak w mediach jest o niej głośno głównie za sprawą związku z Wojciechem Mazolewskim, czy odważnych zdjęć, jakie chętnie zamieszcza w mediach społecznościowych. Tym razem również nie zawiodła. 

ZOBACZ TEŻ: Maja Sablewska tłumaczy się z rozbieranych zdjęć na Instagramie. "Moją intencją na pewno nie jest wzbudzanie kontrowersji"

Maja Sablewska pręży umięśnioną pupę na Instagramie

Maja Sablewska lubi kontrowersje, o czym łatwo możemy się przekonać, zaglądając na jej Instagram. Celebrytka nie stroni od zamieszczania odważnych zdjęć, na których coraz częściej odkrywa coraz więcej ciała. Na najnowszych zdjęciach Maja Sablewska pozowała na balkonie, jednak największą uwagę internautów zwróciły odkryte pośladki gwiazdy. 

Upss i did it again...- napisała Sablewska pod zdjęciem.
 

Maja Sablewska może pochwalić się pięknym ciałem, co zauważają również gromko ją komplementujący internauci. 

WOW! Jestem zauroczony.
Jakie piękne ciało! Jestem pod wrażeniem.
Uwielbiam twoje zdjęcia - zachwalają pod postem.

Podzielacie zachwyty internautów?

ZOBACZ: Maja Sablewska i Kuba Wojewódzki nie znosili się w "X Factorze". Po latach stylistka komentuje jego zdjęcie. Odpowiedział