Monika Mrozowska w stroju kąpielowym idzie z dziećmi nad rzekę. Co za figura! Pojawiły się jednak absurdalne zarzuty

Monika Mrozowska dodała zdjęcie, na którym pokazała, jak idzie z dziećmi nad rzekę. Uwagę zwraca to, że drogę przebyła w stroju kąpielowym. Choć większość chwali wysportowaną sylwetkę aktorki, to niektórzy jednak się do niej doczepili.

Monika Mrozowska to jedna z bardziej wysportowanych i aktywnych gwiazd. Aktorka, znana głównie z "Rodziny zastępczej", propaguje zdrowy styl życia i zachęca do uprawiania sportu. Uwielbia jogę, do której namawia zarówno swoich najbliższych, jak i użytkowników Instagrama. Pokazuje, jakie korzyści przynoszą ćwiczenia, a największą motywacją może być jej sylwetka.

Zobacz wideo Dzięki tym ćwiczeniom Monika Mrozowska ma świetną sylwetkę

Monika Mrozowska w stroju kąpielowym

Niedawno Monika i jej dzieci korzystali z pięknej pogody. Aktorka dodała zdjęcie na Instagramie, na którym widać, że drogę przez las pokonała w stroju kąpielowym.

Taka droga prowadzi nad rzekę. Nad rzekę z ciepłą jak zupa wodą i mikroplażą z żółtego piasku... - napisała.

Gwiazda wybrała czarny stój z wyciętymi plecami, który podkreślił jej wysportowaną sylwetkę. Monika zdradziła też ile ma wzrostu i ile waży. Przy 168 cm wzrostu jej waga wynosi 54 kg. W komentarzach pojawiło się wiele miłych słów:

Fajna taka mama 40-tka! Od jutra nic nie jem.
Bosko. Jak osiągnąć taką boską figurę?!
Podziwiam figurę i podejście do życia. Ja mając 26 lat mam sto razy gorszą sylwetkę niestety - piszą.
 

Jednak znaleźli się i tacy, którzy musieli się doczepić. Jednej z użytkowniczek Instagrama nie spodobało się to, że strój Moniki jest - jej zdaniem - zbyt mocno wycięty. Zarzuciła aktorce, że nie powinna tak wyglądać w obecności dzieci. Mrozowska w żartobliwy sposób odniosła się do tej opinii:

Zazwyczaj chodzimy się kąpać w kombinezonach, ale tym razem, specjalnie do zdjęcia, założyłam kostium kąpielowy - odpisała.

Sprawa kostiumu na tyle poruszyła Monikę Mrozowską, że poświęciła temu osobny post. Nie spodziewała się, że ten element garderoby "może wzbudzić tyle emocji".

Jestem aferzystką, bo moje dzieci wiedzą, jak wyglądam w stroju kąpielowym. Uwaga! Wiedzą jak wyglądam NAGO! Karmiłam je PIERSIĄ! W dodatku NAGĄ również! Jaki mają do tego stosunek? NATURALNY! Jeżeli ktoś ma ochotę kąpać się w koszulach, kalesonach czy kitlach, to jest jego osobisty wybór. Mój jest INNY. I jak mi przyjdzie na to ochota, to wskoczę do tej rzeki nawet na golasa... - napisała rozemocjonowana.
 

Internautki stanęły w jej obronie i zapewniły, że one nie widzą nic złego w tym modelu stroju. Okazały swoje wsparcie i poprosiły Monikę, żeby się tym nie przejmowała i dalej podkreślała sylwetkę. A Wy co o tym myślicie?