"Gogglebox". Agnieszka Kotońska eksperymentuje z włosami. Znowu zmieniła kolor

Agnieszka Kotońska uwielbia metamorfozy. Widzieliśmy ją już w wielu wydaniach, a włosy celebrytki przyjmowały najróżniejsze kolory. Teraz gwiazda "Gogglebox" pochwaliła się kolejną zmianą i nowym odcieniem.

Agnieszka Kotońska zyskała popularność dzięki programowi "Gogglebox. Przed telewizorem". Celebrytka nie zaniedbuje swoich instagramowych obserwatorów i regularnie wrzuca na profil zdjęcia dokumentujące jej codzienne życie. Duże zainteresowanie fanów zyskują posty dotyczące fryzur gwiazdy TTV. Agnieszka Kotońska nie przestaje bowiem zaskakiwać i co jakiś czas poddaje się kolejnym metamorfozom.

Zobacz wideo

"Gogglebox". Agnieszka Kotońska wraca do blondu

Agnieszkę Kotońską widzieliśmy już w wielu wydaniach. Celebrytka eksperymentowała z brązem, tlenionym blondem, różowymi warkoczykami, doczepami, zmieniała również długość swoich pasm. Teraz gwiazda "Gogglebox" zdecydowała się powrócić do poprzedniego koloru włosów.

Dobry wieczór kochani. Nie miałam odwagi ściąć włosów. Wielki powrót do blond włosków... Stęskniłam się za blondem. Ile ja już tych kolorów miałam na głowie, kto pamięta? Tym razem pomalutku wracamy do blond - napisała na Instagramie.

Celebrytka nie zostanie jednak przy tej fryzurze na długo. Już teraz zapowiedziała, że w nowym sezonie "Gogglebox" planuje znów zaskoczyć widzów:

Obiecuję Wam, że razem z @hairstylist_kasiabajer szykujemy niespodziankę na kolejny sezon "Gogglebox". Może czas też wrócić do korzeni - różowe włosy, takie w stylu glamour. Ha! A może wtedy będą krótkie, dziś zabrakło mi odwagi, lubię siebie w długich włosach <3 Co myślicie o tej metamorfozie?
 

Obserwatorki bardzo zaangażowały się w dyskusję dotyczącą fryzury celebrytki. Fanki chwaliły powrót do starego koloru i doradzały Agnieszce Kotońskiej, jaka metamorfoza kolejnym razem byłaby dla niej najkorzystniejsza.

Bardzo ładnie, lepiej niż w ciemnych. Pozdrawiam serdecznie
Przecież to i tak nie Pani włosy tylko doczepy. Może by tak zdjąć doczepy, jakoś fajnie podciąć, rozjaśnić, jakiś zwariowany akcent różu dać?
Zdecydowanie lepiej w krótszych pani wygląda, np. long bob. A kolor ten - byle nie róż.

A Wam jaka fryzura Agnieszki Kotońskiej najbardziej się podoba?

Więcej o: