Halina Mlynkova pochwaliła się zdjęciem w bikini. Fani: Z pani to taka petarda!

Halina Mlynkova tęskni za wakacjam. Z tej okazji pochwaliła się zdjęciem w bikini. Figura piosenkarki robi wrażenie!

Halina Mlynkova pozostaje w domowej izolacji. Piosenkarka zdaje sobie sprawę że w tym roku nieprędko wyjedzie na wakacje do ciepłych krajów. Gwieździe pozostają więc wspomnienia. Na Instagramie opublikowała właśnie zdjęcie, na którym pozuje w bikini. Fani są zachwyceni. 

Zobacz wideo TOP 7: Gwiazdy w bikini. Opozda mega SEKSOWNIE, ale to nie ona jest na pierwszym miejscu!

Halina Mlynkova w bikini

Halina Mlynkova jakiś czas temu pochwaliła się zdjęciami z urlopu, na których pozuje topless. Teraz na Instagramie wokalistki możemy zobaczyć inne, równie odważne zdjęcie. Mlynkova jest na nim bowiem w kostiumie kąpielowym. 

Zauważyłam, że coraz więcej osób pojawia się tu w takim oto wydaniu na Instagramie. No i sama nie wierzę, że i ja tu, ale musiałam. Słońce i błękit warszawskiego nieba prowokuje do bólu! Chciałoby się choć stanąć na piasku gołymi stopami i poczuć wolność...- napisała. 

Piosenkarka przyznała przy tym, że najchętniej przeniosłaby się w nieco cieplejsze i bardziej kolorowe miejsce, ale póki co pozostaje jej domowa izolacja. 

Chcę wsiąść w środek transportu, który przetransportuje mnie w miejsce, gdzie będę mogła przez chwilę poczuć się właśnie tak... Hm...Balkon? Chyba nie widzieliście mojego widoku z balkonu... Byłoby to dość... komiczne - śmiała się. 
 

Fani komentują

Pod zdjęciem szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. I to nie byle jakich, bo z komplementami. Fani nie szczędzili Mlynkovej zachwytów. 

Zjawiskowa.
Niewiarygodnie piękne ciało!
Jaka wspaniała figura.
Bo z Pani to taka petarda! - pisali. 

I faktycznie, gwiazda wygląda fenomenalnie, a jej figura jest godna pozazdroszczenia.