Emily Ratajkowski kusi nago na Instagramie. Towarzyszy jej mąż. "Nic bardziej HOT dzisiaj nie zobaczycie"

Emily Ratajkowski wie, jak podkręcić atmosferę wokół siebie. Modelka po raz kolejny dodała odważne zdjęcie na Instagramie, na którym pokazuje prawie wszystko.

Emily Ratajkowski to jedna z tych gwiazd, której każde wyjście i zdjęcie są szeroko komentowane. Modelka słynie głównie z tego, że uwielbia eksponować swoje wdzięki i nie wstydzi się swojego ciała. Na czerwonym dywanie zazwyczaj pojawia się w mocno wyciętych kreacjach, czym wywołuje niemałe poruszenie wśród fotoreporterów.

Zobacz wideo Gwiazdy teraz nie chodzą do salonów kosmetycznych. Tak wyglądają naprawdę

Emily Ratajkowski nago z mężem

Tym razem Emily rozpaliła wyobraźnię internautów. Na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje nago. Jej miejsca intymne zasłania mąż, który obejmuje ją z tyłu. Ujęcie jednak nie pochodzi z okresu domowej izolacji. Jak poinformowała, w tym trudnym okresie wygląda tak, jak większość - chodzi głównie w dresach.

Nasza kwarantanna tak nie wygląda (chodzimy głównie w bluzach), ale skoro opublikowałam to podczas mojego Q&A, to dlaczego nie mogłam opublikować go tutaj? Było to około 6 miesięcy po ślubie, latem 2018 roku.
 

Internauci nie ukrywają swoich zachwytów nad zdjęciem. Uważają, że Emily Ratajkowski jest idealna i ma perfekcyjne ciało.

Nic bardziej HOT dzisiaj nie zobaczycie.
Emily, błagam, nie znęcaj się - nie publikuj więcej takich zdjęć.
Nie rozumiem, czemu na zdjęciu znajduje się twój mąż. Bez niego byłoby bardziej interesujące - piszą.

Emily Ratajkowski wzięła ślub w lutym 2018 roku. Jej mężem został Sebastian Bear-McClard, z którym po raz pierwszy widziana była publicznie po raz pierwszy na początku roku. Jak widać ich uczucie jest na tyle silne, że szybko zdecydowała się na poważniejszy krok i wejście w związek małżeński. Ceremonia była bardzo skromna i odbyła się jedynie w gronie najbliższych.

AW