Adrian z "Rolnika..." zdobył się na piękne wyznanie miłości Ilonie. Fani poruszeni: Jak wy do siebie pasujecie

Adrian z 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" dodał na Instagramie zdjęcie z Iloną i zdobył się na szczere wyznanie.
Zobacz wideo Ich połączyła prawdziwa miłość

Adrian i Ilona to jedyna para, która połączyła się na planie ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Do tej pory tworzą szczęśliwy związek, a co więcej, z każdym kolejnym dniem są w sobie coraz bardziej zakochani. W związku z tym na ich profilach na Instagramie pojawia się wiele wspólnych zdjęć, które opatrzone są romantycznymi i poruszającymi wyznaniami.

"Rolnik szuka żony". Adrian wyznaje miłość Ilonie

Na ostatnim ujęciu, jakie pojawiło się na jego profilu, pozują uśmiechnięci. Adrian niesie ukochaną na plecach. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Dla mnie najpiękniejszą nagrodą jest uśmiech najważniejszej osoby. A dla was? - napisał.
 

Internauci są poruszeni uczuciem, jakie ich łączy:

Miło was widzieć tak szczęśliwych. Ślicznie.
Aż miło popatrzeć na taką prawdziwą i szczerą miłość. 
Jak wy do siebie pasujecie, abyście całe życie byli tak szczęśliwi - życzą zakochanym.

Jak wspomnieliśmy, Adrian i Ilona to jedyna para z 6. edycji programu, która przetrwała. Sławomir szybko rozstał się z Martą, ale już jest szczęśliwie zakochany. Z nową partnerką pojawił się w świątecznym odcinku "Rolnika...". Nie wyszło także Marlenie i Sewerynowi, którzy pokłócili się na planie zdjęciowym. Choć wszyscy trzymali kciuki za Anię i Jakuba, a oni sami opowiadali, że czują się ze sobą fantastycznie, to niedawno doszło do ich rozstania. Przypomnijmy też, że jeden z rolników, Waldemar, nie zaprosił do domu żadnej z kobiety, która napisała do niego list i nie pojawiał się w późniejszych odcinkach.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.