Gwiazda filmu "Mulan" zachwyciła na premierze. W złotej sukni wyglądała jak księżniczka. Dół kreacji jest spektakularny

Kilka dni temu w Los Angeles odbyła się premiera filmu "Mulan". Na czerwonym dywanie błyszczała Liu Yifei, która wciela się w postać głównej bohaterki.
Zobacz wideo

Kilka dni temu odbyła się premiera jednego z bardziej kultowych tytułów filmowych. Po 22 latach od wypuszczenia animowanego filmu "Mulan" Disneya pojawiła się jego kinowa wersja. Opowiada o  walecznej dziewczynie o imieniu Hua Mulan, która przebiera się za mężczyznę i zaciąga do cesarskiej armii, by pomóc schorowanemu ojcu. Za reżyserię najnowszej produkcji odpowiada Niki Caro.

"Mulan" - światowa premiera

W tym tygodniu odbyła się uroczysta premiera. Na czerwonym dywanie w Los Angeles nie zabrakło gwiazd, które brały udział w powstaniu filmu. Pojawiła się m.in. Christina Aguilera, która nagrała piosenkę "Loyal Brave True", promującą najnowsze dzieło Disneya. Miała na sobie różową bluzkę oraz czerwoną spódnicę do ziemi. Musimy przyznać, że nie była to jej najlepsza stylizacja.

Gwiazdą wieczoru bez wątpienia była Liu Yifei, wcielająca się w postać głównej bohaterki. 32-letnia chińsko - amerykańska aktorka miała na sobie piękną kreację. Założyła złotą suknię bez ramiączek. Obszyta była połyskującymi aplikacjami. Jednak najpiękniejszy był dół - rozłożysty i ciągnący się po ziemi. Kolor podkreślił urodę aktorki, która miała delikatny makijaż i rozpuszczone włosy, zaczesane na jedną stronę. Całość dopełniły wiszące kolczyki. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Według krytyków filmowych idealnie poradziła sobie w roli bohaterki. Pojawiają się same pozytywne opinie o jej grze. Ogólnie cała produkcja zbiera wiele pochwał. Peter Sciretta ze Slashfilm podkreśla, że wizualnie jest niezwykle wyszukany i piękny. Prawdopodobnie w Polsce będzie można go zobaczyć 27 marca.

AW