Ostra awantura w programie "Hotel Paradise" pomiędzy koleżankami. Jedna z nich knuła za plecami drugiej

Akcja w programie "Hotel Paradise" się rozkręca. W ostatnim odcinku doszło do awantury pomiędzy Mariettą a Lexi. Ta druga namawiała nową uczestniczkę do wyboru partnera koleżanki.
Zobacz wideo

Ostatni odcinek programu "Hotel Paradise" był bardzo emocjonujący. Na planie doszło do pierwszej poważnej kłótni. Nowa uczestniczka, Martyna Kondratowicz, nieco namieszała i doprowadziła do awantury. Marietta przez Lexi została singielką i powiedziała jej w twarz, że przestała dla niej istnieć.

"Hotel Paradise". Kłótnia pomiędzy Lexi i Mariettą

Wszystko zaczęło się od tego, że Martyna jako nowa uczestniczka musiała zdecydować, którego chłopaka odbije. Do wyboru miała Maćka, partnera Sandry, oraz Łukasza, który był w parze z Mariettą. Lexi namawiała ją, by zwróciła uwagę na tego drugiego. Nowa uczestniczka wzięła sobie te rady do serca, przez co Marietta została singielką. Nie ukrywała, że ma żal do Lexi. W rozmowie z prowadzącą, Klaudią El Dursi, przyznała, że była pewna, że tak się stanie.

Lexi, moja psiapsi od początku programu - zwróciła się do koleżanki.
Mam jej za złe, że od razu jak weszła nowa uczestniczka, stworzyła intrygę, żeby wybrała Łukasza, co jest dla mnie totalnym zagrożeniem - tłumaczyła Marietta.

'Hotel Paradise''Hotel Paradise' Screen z TVN7/ 'Hotel Paradise'

Brunetka nie ukrywała, że zachowanie Lexi wyprowadziło ją z równowagi. Ta nie rozumiała, o co chodzi koleżance i poprosiła ją, żeby się uspokoiła.

Od teraz w ogóle dla mnie nie istniejesz w tym hotelu - powiedziała do Lexi.

Dodała też, że teraz nie będzie miała skrupułów i jeśli tylko będzie miała możliwość, to sprawi, że blondynka opuści program. Jednak zapewniła nową uczestniczkę, że nie ma do niej żalu i przyznała, że jest zawiedziona zachowaniem Lexi, która namawiała Klaudię, by odebrała Łukasza.

Mi jest przykro, bo nie widzę, żebym zrobiła coś źle - płakała potem partnerka Chrisa.

Myślicie, że się pogodzą?

AW

Więcej o: