Ilona Montana dziękuje mężowi pod zdjęciem ślubnym butów. "Droga na szczyt bywa trudna"

Ilona Montana dodała na Instagramie post, w którym opisała, czym dla niej jest droga do szczęścia. Przy okazji podziękowała mężowi, że jej towarzyszy podczas tej podróży.

Ilona Felicjańska (teraz już Montana) w zeszłym tygodniu poślubiła swojego ukochanego Paula Montanę. Pobrali się w Londynie i jak wyliczył Fakt, za ceremonię i przyjęcie zapłacili około 30 tys. złotych. Była modelka podkreśla, że ich przejścia z końca 2019 roku, kiedy zostali aresztowani w Stanach Zjednoczonych po tym, jak pod wpływem alkoholu pogryzła go w łydkę, tylko umocniły ich związek.

Te gwiazdy noszą najdroższe pierścionki zaręczynowe:

Zobacz wideo

Ilona Montana wyznaje miłość mężowi

Montana dodała na Instagramie nowy wpis. Pod zdjęciem butów zdobyła się na refleksyjne wyznanie. Nawiązała do swoich doświadczeń i przeżyć z mężem, które jej zdaniem były potrzebne.

Droga do szczęścia prowadzi przez prawdę. Prawdę o sobie. Czasem ta prawda bywa trudna i bolesna, ale czy bez poznania i zaakceptowania swoich "cieni" jesteśmy w stanie stać się naprawdę sobą? Czy tylko ukrywamy się pod maskami tego, co "słuszne społecznie", bo "co inni powiedzą"? - napisała.

Wyznała też, że mimo przeszkód nie poddaje się i z każdej sytuacji wyciąga lekcje oraz lepiej poznaje siebie. Na koniec podziękowała mężowi za to, że "towarzyszy jej w tej drodze, drodze do Miłości". 

Ja idę dalej w poszukiwaniu mojego prawdziwego Ja, potykając się i wstając, poznając swoje jasne i ciemne strony. Każdego dnia dokonując wyboru. Bo to moje życie i zrobię je najpiękniejszym! Droga na szczyt bywa trudna, ale widok z góry jest tego wart! - dodała.

Internauci wsparli modelkę i często pisali, że najważniejsze, to żeby iść nią razem i się nie poddawać.

AW