Uczestniczka "Top Model" niedługo zostanie mamą. Przyjaciółki urządziły jej baby shower. Widać, że się postarały

Natalia Gulkowska, uczestniczka piątej edycji "Top Model", w marcu urodzi drugie dziecko. Modelka niedawno bawiła się na baby shower, a zdjęciami z przyjęcia pochwaliła się na Instagramie.

Już 16 marca na świecie pojawi się dziecko jednej z uczestniczek "Top Model". Natalia Gulkowska wystąpiła w piątej edycji, jednak odpadła w połowie programu. W zeszłym roku modelka poślubiła swojego ukochanego Piotra. Nie wiadomo o nim za wiele, gdyż nie jest związany z show-biznesem. Teraz małżonkowie szykują się do powitania maleństwa.

Zobacz wideo

"Top Model". Natalia Gulkowska spodziewa się dziecka

Modelka nie ukrywa płci dziecka. Wiadomo, że spodziewają się syna. Lata temu kolor niebieski przypisano chłopcom, dlatego to właśnie jego odcienie dominowały podczas baby shower. Przyjęcie zorganizowały jej przyjaciółki, za co jest bardzo wdzięczna. Zdjęcia z tego wydarzenia pojawiły się na jej profilu na Instagramie:

Dziękuję ukochanej szwagierce i chrzestnej za zorganizowanie najlepszego baby shower! - napisała.

Kobiety naprawdę się postarały. Na stole pojawiły się dekoracje, świeże kwiaty oraz babeczki z różnymi napisami. Był też oryginalny tort oraz balony. Przyszła mama na jednym z ujęć ma radosny uśmiech, co świadczy o tym, że była zachwycona. Oczywiście nie zabrakło też prezentów. Goście wręczali głównie ubranka, kocyki oraz kosmetyki.

 

"Top Model". Uczestniczka piątek edycji zostanie mamą

Natalia nagrała relację na InstaStories, w której odpowiadała na pytania fanów. Przyznała, że w tej ciąży miała słabe nudności i nie stresuje się porodem. Już wie, że po raz kolejny będzie miała cesarskie cięcie, więc wie, z czym to się wiąże. Poprzedniej nie wspomina źle, dlatego nie czuje strachu i podchodzi spokojnie do tego momentu.

Spodobało się Wam przyjęcie?

AW