Córka Michała Wiśniewskiego przeszła spektakularną metamorfozę. Zmieniła kolor włosów i postawiła na mocny makijaż. Co za zmiana!

Etiennette Wiśniewska, czyli córka Michała Wiśniewskiego, pochwaliła się swoim nowym wyglądem. Na Instagramie dodała zdjęcie, na którym widać efekt jej metamorfozy.

Michał Wiśniewski słynie z tego, że uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Choć piosenkarz od lat jest wierny czerwonemu kolorowi włosów, to w przeszłości nieco zaszalał i przez jakiś czas używał farby w kolorze zielonym. Wszystko wskazuje na to, że córka piosenkarza i Anny Świątczak, Etiennette, poszła w jego ślady. Nastolatka co jakiś czas odświeża swój wizerunek, a efektami chwali się (czasami robi to jej tata) w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo

Michał Wiśniewski inspiruje córkę

Tym razem 13-latka pokazała zdjęcie, na którym pozuje z koleżanką. Największą uwagę zwraca jednak jej wygląd. Nastolatka ma czarne włosy, sięgające ramion. A jeszcze niedawno była platynową blondynką! Nie wiadomo jednak, czy to stała zmiana, czy jedynie peruka, ale musimy przyznać, że to odważna metamorfoza. Jednak to nie wszystko. Etiennette postawiła także na bardzo mocny makijaż. Użyła niebieskich cieni do powiek oraz szminki w neonowym odcieniu.

 

Etiennette nie zebrała jednak wielu komentarzy od fanów, jednak te nieliczne, jakie się pojawiły, są pozytywne. Fani (albo znajomi) córki Michała Wiśniewskiego piszą, że "ładnie wygląda w makijażu". Wynika to z tego, że nastolatka nie jest zbyt aktywna w mediach społecznościowych. To dopiero jej drugi post na Instagramie. Pierwszy dodała ponad pół roku temu, w lipcu. Wtedy miała jeszcze blond włosy. Jak na razie jej profil obserwuje niewiele ponad 2 tys. użytkowników, jednak jesteśmy pewni, że gdyby tylko dodawała więcej zdjęć, ta liczba szybko by wzrosła.

AW

Więcej o: