Joanna Liszowska kusi w skąpym szlafroku. "No to czekam". Antek Królikowski nie kryje zachwytu

Joanna Liszowska postanowiła nieco zaskoczyć swoich fanów i opublikowała bardzo odważne zdjęcie. Piękna?

Joanna Liszowska lubi od czasu do czasu zaskoczyć swoich obserwatorów. Aktorka w ciągu ostatnich kilku tygodni opublikowała wiele zdjęć, na których ma zupełnie inne fryzury. Gwiazda zaprezentowała się już w wersji z grzywką, w platynie czy bardzo długich i prostych włosach. Tym razem zamieściła fotografię, na której widzimy ją w kuszącej pozie. Internautom bardzo spodobała się taka wersja Joanny.

Joanna Liszowska w szlafroku

41-latka opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie. Liszowska pokazała się internautom w białym i prześwitującym szlafroku, który odsłonił również jej długie, opalone nogi. Dodatkowo uwagę zwraca tytuł książki, którą trzyma w ręku - "50 pośladków Adriana". Fotografia została bowiem zrobiona na planie nowego filmu, w którym zagrała aktorka.

"SWINGERSI". Kiedy? 28 lutego! Gdzie? Kina! No to czekam... I czytam... No właśnie, co... Podpowiesz? - napisała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Były mąż Joanny Liszowskiej wreszcie zdradził przyczynę ich rozstania. Opowiedział też o stosunkach, jakie ich łączą

 

Jak możecie się domyślić, zachwytom jej obserwatorów nie było końca. Pojawiło się mnóstwo komplementów, w których chwalili figurę aktorki.

Wyglądasz olśniewająco.
Zmysłowa.
Piękne nogi - pisali.

Jednak nie tylko na internautach Joanna zrobiła wrażenie. Post skomentował również jej kolega z planu, Antek Królikowski.

Jesteś obłędna w tym filmie! - napisał.
Oj tam, oj tam! Ja Ciebie dopiero zobaczę! - odpowiedziała mu Liszowska.

A jak Wam podoba się Liszowska w takiej wersji? Przekonała Was do pójścia do kina?

KB